AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 22
FCBValència2-2
CeltaSevilla1-0
EibarGirona3-0
HuescaValladolid4-0
MadridAlavés3-0
R. SociedadAthletic2-1
BetisAtlético1-0
VillarealEspanyol2-2
LlevantGetafe0-0
Rayo V.Leganés1-2
 
  • JORNADA 23
AtléticoMadrid 
AlavésLlevant 
AthleticFCB 
EspanyolRayo V. 
GironaHuesca 
ValladolidVillareal 
LeganésBetis 
GetafeCelta 
SevillaEibar 
ValènciaR. Sociedad
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB502215526023271283138152310721228
2Atlético442212823214291192019415113621310
3Madrid422213363726251181218517115241921
4Sevilla362210663623231072118613123451817
5Getafe32228862518161051413616123721212
6Betis322295826262112633161411103251012
7Alavés32229582227191054111713124171120
8València302261242420161137114814113531012
9R. Sociedad302286827251311344111217115241613
10Eibar2922787293022126422213710145717
11Llevant272276932401511434172112113351519
12Athletic262251162328171145212129111641116
13Leganés2622688222717104511299122371018
14Valladolid25226791928111032510131412354915
15Espanyol252274112536181060413157121471221
16Celta242266103436161244418148102261622
17Girona242259823311111254111613113441215
18Rayo V.232265112638131234520261010316612
19Villareal192231092331912165131710102441014
20Huesca15223613213910112451215511128924
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 23
PeraladaFCB B2-0
EjeaOntinyent2-1
CastellóEspanyol B1-2
V. MestallaAtl. Llevant0-1
OlotConquense2-0
AlcoiàVila-real B2-2
HèrculesEbro2-3
BadalonaCornellà1-0
LleidaTeruel0-2
SabadellAt. Balears0-0
 
  • JORNADA 24
OntinyentSabadell 
FCB BConquense 
CornellàLleida 
Vila-real BEjea 
At. BalearsPeralada 
Atl. LlevantBadalona 
EbroCastelló 
TeruelHèrcules 
Espanyol BAlcoià 
V. MestallaOlot

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Vila-real B4323134636232812912241015114341213
2At. Balears402311753424311210112299111641215
3Cornellà39231094301823117221991612372119
4Lleida3823108533262211713201316123721313
5Hèrcules38231157221820116231291812534109
6FCB B35239862920211256119111411425109
7Olot3323896231920125521811131134458
8Espanyol B322388733281712453131015114342018
9Ebro312371062122151236391016114431212
10Ejea3023869222521116321611912237614
11Sabadell302386925321912543121011113261322
12Atl. Llevant29237882423181146112611123271217
13Peralada27236982425161244416141111254811
14Badalona26236891923151143412101112255713
15Alcoià262351171824131127211101312345714
16Conquense23235810192917124531112611137817
17Ontinyent2323581017271412354812911236915
18Teruel2323581017311411353599122371222
19Castelló2223313718211411353118812084713
20V. Mestalla212349102834811155121613123451618
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 22
NàsticPenya Arrabal2-0
GironaEuropa1-2
ManacorReus1-0
MallorcaEspanyol1-2
FCBCornellà1-2
LleidaSan Francisco 
G. ManresaZaragoza0-0
El OlivarStadium1-2

  • JORNADA 23
ReusLleida 
EuropaFCB 
EspanyolG. Manresa 
CornellàEl Olivar 
Penya ArrabalMallorca 
StadiumManacor 
ZaragozaGirona 
San FranciscoNàstic
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol46221444431820116232392611821209
2Barça45221435461425118122962011623178
3Zaragoza452212913619291192024816113711211
4Europa382210842523251174015613113441017
5Mallorca342297634262112633231513103431111
6Cornellà342281042622201155114714113531215
7Girona312287736291712453221514104241414
8Nàstic2822610623281511362111013113441218
9San Francisco252167828331110253131514114251518
10G. Manresa2422598262419125431910510055714
11Lleida24214125171814103521071011173711
12Reus232241171424141035278912165716
13Penya Arrabal202248101634101124561210112451022
14Stadium18223910214011102531316712147824
15Manacor17224513173515114341213211029522
16El Olivar1022171416377111461016311038621
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 19
AthleticRayo V.1-0
SevillaR. Sociedad0-2
LogroñoEspanyol2-0
FCBAlbacete3-1
Madrid CFFBetis1-3
GranadillaAtlético1-2
LlevantSp. Huelva1-1
MálagaValència1-4

  • JORNADA 20
ValènciaMadrid CFF 
R. SociedadAthletic 
LogroñoGranadilla 
Rayo V.FCB 
EspanyolMálaga 
Sp. HuelvaAlbacete 
AtléticoSevilla 
BetisLlevant
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético54191801641430101000375249801279
2FCB511916305682610820314259810254
3Llevant4319134239122310721214209621188
4Betis35191126332120106221881595041513
5Athletic3419104533182210712248129333910
6R. Sociedad28198473226129333131016105141916
7Granadilla2419739273499306142015104331314
8València24195952327129333121412102621113
9Rayo V.22196492029151043397792161122
10Albacete1719451029438102261525992341418
11Espanyol171945101229129333912510127317
12Madrid CFF1719521222438922512169103071027
13Sp. Huelva161944111530129333810410118720
14Logroño1619441120391193241214510127825
15Sevilla151950142041692071220910307821
16Màlaga151943121546910307102669135520
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12