AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 9
AlavésCelta2-0
AthleticValladolid1-1
AtléticoValencia1-1
EibarFCB0-3
EspanyolVillareal0-1
GetafeLeganés2-0
GranadaOsasuna1-0
MallorcaMadrid1-0
R. SociedadBetis3-1
SevillaLevante1-0
 
  • JORNADA 10
AtléticoAthletic 
FCBMadrid 
CeltaR. Sociedad 
GranadaBetis 
LeganésMallorca 
LevanteEspanyol 
OsasunaValencia 
SevillaGetafe 
VillarealAlavés 
ValladolidEibar
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB19961223101244001657521275
2Madrid1895311691043101058522164
3Granada1795221610943014185221129
4R. Sociedad169513161094301937521277
5Atlético1694418595230537421132
6Sevilla169513111174211549530267
7Villareal1494232013842201376520376
8Athletic13934285105311623403123
9Getafe139342141285221865412166
10Valencia139342131395230964411247
11Levante119324101184220523510459
12Valladolid1192528933030228622267
13Osasuna1192527864130435512235
14Alavés11932479105311511401328
15Mallorca109315712106312540300328
16Eibar99234101364202673503246
17Celta9923451175212462402215
18Betis992341219852218614013413
19Espanyol59126415050051115412134
20Leganés2902741415014281401326
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 9
OrihuelaAndorra1-1
HérculesEbro3-0
NàsticLa Nucía2-1
BadalonaOlot0-0
Atl. LevanteCornellà3-1
EjeaV. Mestalla2-0
SabadellEspanyol B3-1
LlagosteraFCB B1-1
Villareal BLleida1-3
PratCastellón0-1
 
  • JORNADA 10
V. MestallaPrat 
Espanyol BBadalona 
CastellóVillareal B 
LleidaAtl. Llevant 
AndorraLlagostera 
OlotNàstic 
CornellàHércules 
FCB BSabadell 
La NucíaEjea 
EbroOrihuela

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Lleida209621126943015311532073
2Andorra189531135104310718522164
3Sabadell189531116852215410431062
4Castellón17945012684220749523052
5Villareal B179522139752126710431072
6FCB B159432141084220947521256
7Ejea149351128115320813403147
8Llagostera149423131155122589430183
9La Nucía1293339884220534511345
10Espanyol B119252101084220633503247
11Atl. Levante1193241012105311741401338
12Olot1092436774211323503235
13Cornellà109243111354121445512279
14Nàstic1092431114551226105412154
15Ebro10924371054121445512236
16V. Mestalla8915371034031345512246
17Hércules79216121465203981401336
18Orihuela79144817450414734103410
19Prat4904571315014373403146
20Badalona3903641325023261401327
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 7
San FranciscoZaragoza3-5
GironaEuropa1-3
HuescaFCB0-0
EbroJàbac0-0
LleidaStadium0-2
CornellàMallorca3-1
VillacarlosEspanyol0-6
NàsticDamm2-1

  • JORNADA 8
EuropaVillacarlos 
StadiumNàstic 
ZaragozaHuesca 
FCBEbro 
DammSan Francisco 
MallorcaGirona 
EspanyolLleida 
JàbacCornellà
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza21770023893300102124400136
2Espanyol177520213933008284220131
3FCB17752014293300808422062
4Damm13741216863201747421194
5Stadium1274039863201436420255
6Huesca1072418634031357321051
7Nàstic10731310974211533310256
8Mallorca97232141153120844411267
9Cornellà972326554121434311122
10Europa972325543111235412132
11San Francisco77214101464202991301215
12Jàbac5712451243111431401319
13Girona47115111714013593310268
14Ebro4704351434031281301236
15Villacarlos47115523341033151301228
16Lleida37106320341032803003112
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 6
Sp. HuelvaDeportivo0-1
TacónLevante0-3
AtléticoMadrid CFF1-0
AthleticBetis2-1
FCBLogroño5-0
SevillaEspanyol4-0
Rayo V.Valencia3-2
GranadillaR. Sociedad0-0

  • JORNADA 7
Madrid CFFFCB 
BetisRayo V. 
LogroñoSp. Huelva 
ValenciaGranadilla 
LevanteSevilla 
EspanyolAthletic 
DeportivoTacón 
R. SociedadAtlético
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB166510243933002027321041
2Deportivo16651014573210729330073
3Atlético1565019693300606320136
4Levante1063126233102227321040
5Logroño1063121110933001021301218
6Rayo V.10631271073210533310227
7R. Sociedad962315443111225312032
8Athletic963037763201533310224
9Madrid CFF963036963201443310225
10Valencia8622210753120533310254
11Sevilla662048763201820300305
12Granadilla661325823021124311146
13Betis4611471132101441401337
14Tacón46114720331024513012315
15Sp. Huelva361051734103130200204
16Espanyol1601541513012260300329
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 2361 | 0 | Imprimir | Enviar


 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13