AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 8
FCBSevilla4-0
BetisEibar1-1
CeltaAthletic1-0
LeganésLevante1-2
MallorcaEspanyol2-0
OsasunaVillareal2-1
MadridGranada4-2
R. SociedadGetafe1-2
ValenciaAlavés2-1
ValladolidAtlético0-0
 
  • JORNADA 9
AlavésCelta 
AthleticValladolid 
AtléticoValencia 
EibarFCB 
EspanyolVillareal 
GetafeLeganés 
GranadaOsasuna 
MallorcaMadrid 
R. SociedadBetis 
SevillaLevante
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid1885301681043101058422063
2FCB16851220101244001654411245
3Atlético1584317484220427421132
4Granada1484221510632013185221129
5R. Sociedad13841313963201627521277
6Sevilla138413101143111449530267
7Athletic1283327494301513403123
8Valencia128332121295230963310236
9Villareal1183231913842201373410366
10Levante118323101084220523410358
11Osasuna1182517764130435412134
12Getafe108242121254121665412166
13Valladolid1082427833030227521256
14Eibar98233101063201643503246
15Celta982335975212462302113
16Betis982331116852218613012310
17Alavés882245974211311401328
18Mallorca7821561275212440300328
19Espanyol58125414040041105412134
20Leganés2802641215014281301224
 
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 7
SabadellOlot1-1
Espanyol BLa Nucía2-1
Atl. LevanteAndorra1-1
EjeaLleida0-0
PratCornellà1-2
HérculesFCB B4-1
Villareal BEbro1-1
NàsticCastellón1-1
OrihuelaLlagostera0-3
BadalonaV. Mestalla1-2
 
  • JORNADA 8
FCB BOrihuela 
La NucíaBadalona 
OlotEspanyol B 
CornellàVillareal B 
LleidaPrat 
EbroAtl. Levante 
AndorraHércules 
LlagosteraSabadell 
CastellónEjea 
V. MestallaNàstic

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Andorra14742110373210507421153
2Villareal B14742110574211547321051
3Lleida1474217563201338422042
4Castellón13734010573210636413042
5Llagostera13741212943111469430183
6Sabadell1273317554121237321052
7La Nucía1173227573210424411233
8FCB B11732210953120646420245
9Ejea1072419784220612302136
10Espanyol B1072418684220632302123
11Cornellà1072419853120325412166
12Olot872235663201212402235
13V. Mestalla771426723021235412144
14Atl. Levante762135774211430200214
15Ebro771424623021135412133
16Nàstic6713381224022494311143
17Orihuela5612361223021253310247
18Prat4704371014013363303044
19Hércules4711581234103681301224
20Badalona1701631214013260300316
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 5
VillacarlosDamm0-5
LleidaZaragoza0-3
GironaStadium1-2
EbroMallorca2-2
NàsticFCB1-2
San FranciscoHuesca0-2
JàbacEuropa0-0
CornellàEspanyol0-0

  • JORNADA 6
StadiumVillacarlos 
DammLleida 
ZaragozaNàstic 
EspanyolGirona 
MallorcaJàbac 
EuropaCornellà 
FCBSan Francisco 
HuescaEbro
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza15550014362200609330083
2FCB13541012262200607321062
3Espanyol11532010162200305312071
4Damm10531112632101447321082
5Huesca852216412011137321051
6Nàstic752126443111323210132
7San Francisco752127763201641201113
8Mallorca651318722020334311154
9Stadium652035732101223310235
10Cornellà551223423021123210122
11Europa551222432101232302101
12Girona451138913012463210143
13Jàbac451134743111430200204
14Villacarlos4511341533102391201116
15Lleida3510431533102260200219
16Ebro2502331223021280200214
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 4
GranadillaLevante0-1
BetisValencia1-0
Rayo V.Sp. Huelva1-0
AtléticoLogroño2-0
EspanyolR. Sociedad0-1
TacónMadrid CFF1-2
AthleticDeportivo0-2
SevillaFCB0-2

  • JORNADA 5
ValenciaTacón 
EspanyolBetis 
Madrid CFFGranadilla 
R. SociedadAthletic 
Sp. HuelvaFCB 
LogroñoSevilla 
LevanteAtlético 
DeportivoRayo V.
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB104310183622001524211031
2Deportivo10431010542110426220063
3Atlético943017662200503210126
4Madrid CFF943015562200313210124
5R. Sociedad842205242110204211032
6Logroño7421110562200921201113
7Valencia742117342110423210131
8Levante742113132101214211010
9Rayo V.742114542110213210124
10Sevilla341034632101420200204
11Betis341034732101440200203
12Athletic341033632101320200204
13Sp. Huelva341031532101110200204
14Tacón34103616321014202002214
15Granadilla240222712011121201115
16Espanyol040042902002040200225
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1333 | 0 | Imprimir | Enviar


 14/10/2019 14/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13