AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 7
BetisLeganés1-0
CeltaGetafe1-1
EibarSevilla1-3
R. SociedadValència0-1
MadridAtlético0-0
LlevantAlavés2-1
FCBAthletic1-1
Rayo V.Espanyol2-2
HuescaGirona1-1
Vila-realValladolid0-1
 
  • JORNADA 8
AlavésMadrid 
AthleticR. Sociedad 
AtléticoBetis 
EspanyolVila-real 
GetafeLlevant 
LeganésRayo V. 
ValènciaFCB 
SevillaCelta 
GironaEibar 
ValladolidHuesca
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB147421188842201456320143
2Madrid147421126104310714311155
3Sevilla137412167431113294301135
4Atlético1273318473210515412133
5Betis1273315574211455312010
6Alavés11732210853120326420276
7Espanyol1173228693300402402246
8Celta107241121064130754311155
9Getafe972326643111225412144
10Valladolid972326633102236413043
11Girona9723281044112475312043
12Vila-real872235414013147321040
13R. Sociedad8722391013012357421165
14València871515633030225412134
15Athletic7614181054121572202033
16Llevant772141114441127113310243
17Eibar7721461064202561301214
18Rayo V.56123714130124114311133
19Huesca57124717130121344112614
20Leganés4711561243111440400428
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 6
OntinyentPeralada0-0
CornellàHèrcules0-2
Atl. LlevantLleida1-1
TerolCastelló0-0
FCB BOlot2-1
EbreAlcoià0-0
Espanyol BEjea2-0
V. MestallaBadalona2-4
Vila-real BSabadell4-1
At. BalearsConquense2-1
 
  • JORNADA 7
ConquenseOntinyent 
AlcoiàTerol 
PeraladaVila-real B 
FCB BAt. Balears 
CastellóCornellà 
EjeaEbre 
LleidaV. Mestalla 
HèrculesAtl. Llevant 
OlotBadalona 
SabadellEspanyol B

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules1565018463201339330051
2Ontinyent1163216373210314311132
3Vila-real B10631211663201734311143
4FCB B1063127543111226320153
5Lleida1062407573210533303022
6Espanyol B9623110753120534311154
7V. Mestalla963039733102566320141
8Badalona962318743111345312053
9Cornellà962316643111235312043
10Terol962313353120104311123
11At. Balears862228863201432302145
12Olot862226823021366320132
13Conquense762135733102244311133
14Alcoià661325653120531301203
15Eixea662043733102243310213
16Atl. Llevant561237743111421301235
17Castelló560516733030332302134
18Peralada560515623021343303022
19Sabadell4611451213012253310237
20Ebre360332623021011301225
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 5
StadiumGirona1-4
CornellàG. Manresa0-0
NàsticManacor1-0
San FranciscoEl Olivar1-0
Penya ArrabalLleida0-0
SaragossaEspanyol2-1
EuropaMallorca1-0
ReusFCB0-3

  • JORNADA 6
MallorcaSaragossa 
LleidaNàstic 
FCBStadium 
ManacorSan Francisco 
El OlivarReus 
GironaCornellà 
EspanyolPenya Arrabal 
G. ManresaEuropa

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB13541011162200617321050
2Saragossa1153206373210314211032
3Europa1153205273210314211021
4Mallorca1053118462200414311143
5Espanyol9530210532101526320153
6Girona953029632101226320174
7Nàstic852215453120323210122
8Penya Arrabal651312253120211201101
9San Francisco6520371133102353210146
10Reus652034833102363210112
11G. Manresa551227732101432302134
12El Olivar551222332101112302112
13Lleida551222542110211301204
14Manacor351042532101220300303
15Cornellà250231523021020200213
16Stadium150143131301237020020

  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 4
ValènciaMàlaga0-0
Rayo V.Athletic1-1
Sp. HuelvaLlevant1-1
AlbaceteFCB1-6
EspanyolLogroño1-0
AtléticoGranadilla2-0
BetisMadrid CFF3-1
R. SociedadSevilla2-0

  • JORNADA 5
MàlagaEspanyol 
Madrid CFFValència 
AthleticR. Sociedad 
AlbaceteSp. Huelva 
GranadillaLogroño 
LlevantBetis 
FCBRayo V. 
SevillaAtlético
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético12440016262200806220082
2R. Sociedad10431010462200504211054
3FCB93300101000000093300101
4Llevant732105262200411101011
5Betis642027432101433210131
6Granadilla642027632101533210123
7Sevilla642025732101453210112
8Albacete6420291232101473210155
9Espanyol642022663201230100103
10València541213342110301201103
11Rayo V.441125312011123210141
12Madrid CFF3410351132101350200226
13Athletic240223602002252202011
14Sp. Huelva240223622020110200225
15Logroño240222922020220200207
16Màlaga1401301002002071201103
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 3020 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/12/2018 10/12/18
 03/12/2018 3/12/18
 26/11/2018 26/11/18
 19/11/2018 20/11/18
 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 24/09/2018 24/9/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10