AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 17
MadridFCB0-3
EspanyolAtlético1-0
R. SociedadSevilla3-1
GetafeLas Palmas2-0
AlavésMàlaga1-0
EibarGirona4-1
DeportivoCelta1-3
BetisAthletic0-2
LlevantLeganés0-0
ValènciaVila-real0-1
 
  • JORNADA 18
AthleticAlavés 
SevillaBetis 
MàlagaEspanyol 
Vila-realDeportivo 
ValènciaGirona 
LeganésR. Sociedad 
AtléticoGetafe 
FCBLlevant 
CeltaMadrid 
Las PalmasEibar
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB45171430457228710264239720193
2Atlético36171061258157430832110631175
3València3417104336172096211951484221712
4Madrid31169433014179522199147421115
5Sevilla2917926202220862013399306719
6Vila-real2717836242013741214614104241014
7Eibar24177372229179522171078215519
8Getafe231765622161695131577814379
9R. Sociedad2317656312912933319171183231212
10Girona2317656212611932410131283321113
11Celta2117638302511832311101093151915
12Athletic21175661819108242551193241314
13Leganés211663712141173226610931568
14Betis21176382531149423171578215816
15Espanyol201755714211695139648044515
16Llevant18173951522101024410158715157
17Alavés1517501213259930671368206612
18Deportivo151743101934109315101658125918
19Màlaga1117321213318822491439108417
20Las Palmas1117321213387821581949117519
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 19
PratVilafranca2-0
L'HospitaletPalamós5-1
Pobla de Maf.Espanyol B1-2
GavàCerdanyola0-2
SantboiàGranollers1-0
TerrassaCastelldefels2-1
Reus BHorta2-2
SantfeliuencAscó0-3
EuropaVilassar1-3
FigueresSant Andreu2-3
 
  • JORNADA 20
PratVilassar 
Espanyol BCastelldefels 
FigueresHorta 
SantfeliuencGranollers 
SantboiàSant Andreu 
GavàTerrassa 
Reus BPalamós 
L'HospitaletVilafranca 
EuropaCerdanyola 
Pobla de Maf.Ascó
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B5119163042132598102462610820187
2Ascó36191063282019954015817105231312
3Sant Andreu3519105434131393421762210712177
4L'Hospitalet34191045371820106221981494231810
5Terrassa3319892311817104511671694411511
6Prat321995534181610514199169441159
7Vilafranca30199372824169513161114104241213
8Pobla de Maf.29198561815149423951510433910
9Europa28198472326121033410131695131313
10Reus B2719766242616104421713119324713
11Santboià2619685141217105231079916245
12Horta25197482829109315161815104331211
13Figueres231972102524101031613141394141210
14Castelldefels231965820201510433108892251012
15Cerdanyola20195591525119324711910235814
16Santfeliuenc191947815211210334101179144510
17Palamós151943121837892257127102171125
18Granollers13194114143049117614910307816
19Vilassar13193412103569135612710217423
20Gavà12193313134771021782359126524
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 17
GironaLleida4-0
FCBPeña Deportiva8-2
MallorcaCornellà3-0
NàsticDamm0-2
EspanyolSan Francisco0-0
Sant AndreuEl Olivar1-1
G. ManresaSaragossa0-2
ManacorU. Bellvitge2-2

  • JORNADA 18
CornellàPeña Deportiva 
DammMallorca 
U. BellvitgeG. Manresa 
ManacorFCB 
El OlivarNàstic 
San FranciscoSant Andreu 
SaragossaGirona 
LleidaEspanyol

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB401712414413239720256178521197
2Girona3517112433192488002141193241215
3Mallorca34171115352022971122101284041310
4Espanyol33179623412188530183159432169
5Saragossa3217102538202287102451093151415
6El Olivar3217953171420962110512833279
7Nàstic241773719241083148111494231113
8Cornellà2417737191714942312810831479
9Manacor2317656181916844013579216514
10San Francisco23176562224199612181148044413
11Sant Andreu19174762329118251141289225917
12G. Manresa17175210122110831491179216310
13Damm1517431026371093151419581251218
14Lleida151743101636119324111648116520
15U. Bellvitge817151111282802641369135715
16Peña Deportiva517121411454911741218017733
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 14
SevillaGranadilla1-0
Sp. HuelvaBetis0-0
R. SociedadSanta Teresa0-0
Rayo V.FCB0-2
LlevantAtlético0-4
Saragossa CFFValència1-3
EspanyolMadrid CFF1-2
AlbaceteAthletic1-3
 
  • JORNADA 15
AthleticR. Sociedad 
GranadillaEspanyol 
Santa TeresaSp. Huelva 
FCBLlevant 
ValènciaAlbacete 
Madrid CFFRayo V. 
BetisSevilla 
AtléticoSaragossa CFF

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB37141211525217700351167511174
2Atlético37141211346167511153217700193
3Athletic3014100427191575021571575021212
4Llevant25147432920972321111167511189
5València211463525191173221481073131111
6Granadilla21146352219107313141211732287
7Betis19146172128963031191083141019
8Albacete1714527202377214914107313119
9Espanyol16144461217772144797232810
10R. Sociedad15144371816772141078722389
11Sevilla1514437192557124121810731377
12Madrid CFF151443714309730481367133617
13Sp. Huelva1414428142314842211706006316
14Santa Teresa10142489355712441157124524
15Saragossa CFF514121113394711561717016722
16Rayo V.000000000000000000000
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 997 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 09/04/2018 9/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
 12/03/2018 12/3/18
 05/03/2018 5/3/18
 26/02/2018 26/2/18
 19/02/2018 19/2/18
 12/02/2018 11/2/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8