AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 23
AtléticoMadrid1-3
AlavésLlevant2-0
AthleticFCB0-0
EspanyolRayo V.2-1
GironaHuesca0-2
ValladolidVillareal0-0
LeganésBetis3-0
GetafeCelta3-1
SevillaEibar2-2
ValènciaR. Sociedad0-0
 
  • JORNADA 24
FCBValladolid 
CeltaLlevant 
EibarGetafe 
BetisAlavés 
HuescaAthletic 
Rayo V.Atlético 
ValènciaEspanyol 
MadridGirona 
R. SociedadLeganés 
VillarealSevilla
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB512315626023271283138152411731228
2Madrid452314364027251181218520126242222
3Atlético442312833317291292120715113621310
4Sevilla372310763825241173120813123451817
5Getafe35239862819191161416716123721212
6Alavés352310582427221164113713124171120
7Betis322395926292112633161411113261015
8València312361342420171238114814113531012
9R. Sociedad312387827251311344111218125341613
10Eibar3023797313222126422213811155919
11Leganés2923788252720115511599122371018
12Espanyol282384112737211170415167121471221
13Athletic272351262328181246212129111641116
14Llevant2723761032421511434172112123361521
15Valladolid26236891928121133510131412354915
16Celta242366113539161244418148112271725
17Girona242359923331112255111813113441215
18Rayo V.232365122740131234520261011317714
19Villareal202331192331912165131711112541014
20Huesca182346132339101124512158122281124
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 24
OntinyentSabadell3-1
FCB BConquense1-2
CornellàLleida0-0
Villareal BEjea0-0
At. BalearsPeralada1-0
Atl. LlevantBadalona1-2
EbroCastelló0-0
TeruelHércules0-0
Espanyol BAlcoià0-1
V. MestallaOlot2-0
 
  • JORNADA 25
HérculesCornellà 
SabadellVillareal B 
BadalonaV. Mestalla 
CastellóTeruel 
ConquenseAt. Balears 
PeraladaOntinyent 
AlcoiàEbro 
EjeaEspanyol B 
LleidaAtl. Llevant 
OlotFCB B

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Villareal B4424135636232913922241015114341213
2At. Balears432412753524341311112399111641215
3Cornellà402410104301824127321991612372119
4Lleida3924109533262211713201317133821313
5Hércules39241167221820116231291913544109
6FCB B35249873022211356220131411425109
7Olot33248972321201255218111312345510
8Espanyol B322488833291713454131115114342018
9Ebro322471162122161337391016114431212
10Ejea31248792225211163216111013247614
11Sabadell3024861026351912543121011123271425
12Atl. Llevant29247892525181246213811123271217
13Badalona29247892124151143412101413355914
14Alcoià292461171924131127211101613445814
15Peralada27246992426161244416141112255812
16Ontinyent26246810202817134541113911236915
17Conquense262468102130171245311129122371018
18Teruel2424591017311512363599122371222
19V. Mestalla2424591030341112255141613123451618
20Castelló2324314718211411353118913094713
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 23
ReusLleida2-1
EuropaFCB0-1
EspanyolG. Manresa2-1
CornellàEl Olivar1-1
Penya ArrabalMallorca0-4
StadiumManacor2-0
ZaragozaGirona2-2
San FranciscoNàstic0-0

  • JORNADA 24
G. ManresaMallorca 
GironaEspanyol 
San FranciscoPenya Arrabal 
ManacorCornellà 
El OlivarEuropa 
FCBZaragoza 
LleidaStadium 
NàsticReus
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol492315444519231272325102611821209
2FCB48231535471425118122962312723188
3Zaragoza46231210138213012930261016113711211
4Europa382310852524251274115713113441017
5Mallorca3723107638262112633231516114431511
6Cornellà352381142723211256115814113531215
7Girona322388738311712453221515114341616
8Nàstic2923611623281511362111014123541218
9San Francisco272369829341211263131515124351619
10Reus262351171625171145299912165716
11Lleida25234136192115113621181012174813
12G. Manresa2423599272619125431910511056816
13Stadium21234910234014113531516712147824
14Penya Arrabal202348111638101224661610112451022
15Manacor172345141737151143412132120210524
16El Olivar1123181417387111461016412048722
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 20
ValènciaMadrid CFF5-3
R. SociedadAthletic2-2
LogroñoGranadilla0-1
Rayo V.FCB0-4
EspanyolMálaga1-1
Sp. HuelvaAlbacete0-0
AtléticoSevilla3-0
BetisLlevant0-0

  • JORNADA 21
AlbaceteRayo V. 
MálagaLogroño 
AthleticBetis 
SevillaValència 
FCBSp. Huelva 
Madrid CFFAtlético 
LlevantR. Sociedad 
GranadillaEspanyol
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético57201901671433111100405249801279
2FCB5420173060826108203142810910294
3Llevant44201352391223107212142110631188
4Betis36201136332121116321881595041513
5Athletic352010553520221071224813103431112
6R. Sociedad292085734281310343151216105141916
7Granadilla2720839283499306142018115331414
8València272069528301510433171712102621113
9Rayo V.2220641020331511434911792161122
10Albacete182046102943810226152510102441418
11Espanyol18204610133013103431013510127317
12Madrid CFF1720521325488922512169113081332
13Sp. Huelva1720451115301310343810410118720
14Logroño16204412204011103251215510127825
15Málaga1620441216479103071026710145621
16Sevilla152050152044692071220911308824
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12