AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 3
AlavésEspanyol2-1
FCBHuesca8-2
BetisSevilla1-0
EibarR. Sociedad2-1
GetafeValladolid0-0
LlevantValència2-2
Rayo V.Athletic 
CeltaAtlético2-0
Vila-realGirona0-1
MadridLeganés4-1
 
  • JORNADA 4
AthleticMadrid 
AtléticoEibar 
EspanyolLevante 
HuescaRayo V. 
LeganésVila-real 
ValladolidAlavés 
R. SociedadFCB 
ValènciaBetis 
GironaCelta 
SevillaGetafe
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB93300122622001123110010
2Madrid9330010262200613110041
3Celta732105242110313110021
4Llevant431116412011343110030
5Sevilla431114211010003210142
6Espanyol431114331100201201123
7Athletic421104342110430000000
8R. Sociedad431115500000004311155
9Getafe431112242110200100102
10Atlético431112331100101201113
11Girona431112412011143110010
12Alavés431112442110210100103
13Betis431111332101131101000
14Huesca43111611000000043111611
15Eibar331023532101330100102
16Valladolid230210101001012202000
17València230213511010111201124
18Vila-real130121302002131101000
19Leganés130124811010220200226
20Rayo V.020021501001140100101
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 3
V. MestallaCornellà1-2
OlotAtl. Llevant2-2
SabadellFCB B0-1
CastellóVila-real B1-1
EjeaAt. Balears2-1
HèrculesEspanyol B1-0
PeraladaConquense1-1
AlcoiàOntinyent0-0
LleidaEbre2-1
BadalonaTerol0-0
 
  • JORNADA 4
FCB BPeralada 
ConquenseOlot 
Vila-real BAlcoià 
CornellàBadalona 
OntinyentEjea 
EbreHèrcules 
TerolLleida 
Espanyol BCastelló 
Atl. LlevantV. Mestalla 
At. BalearsSabadell

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules933005262200313110021
2Conquense732104131100204211021
3Lleida732105362200421101011
4Cornellà732104231100104211032
5Ejea632013232101223110010
6Olot531204322020333110010
7Atl. Llevant431115331100301201123
8Espanyol B431114311010113210132
9Alcoià431113242110310100101
10At. Balears431113331100101201123
11Ontinyent431113331100211201112
12Terol431111331100101201103
13V. Mestalla331023332101320100101
14Barça B331022401001013210123
15Castelló230213422020220100112
16Peralada230213412011121101022
17Badalona230211312011131101000
18Vila-real B130123501001121201123
19Sabadell130122512011230100102
20Ebre130121411010000200214
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 2
El OlivarManacor1-0
EuropaPenya Arrabal1-0
MallorcaReus2-0
G. ManresaSan Francisco2-3
SaragossaCornellà1-0
EspanyolStadium4-0
FCBLleida2-0
GironaNàstic2-1

  • JORNADA 3
CornellàEspanyol 
Penya ArrabalManacor 
ReusG. Manresa 
NàsticFCB 
EuropaSaragossa 
San FranciscoGirona 
LleidaEl Olivar 
StadiumMallorca

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol622006131100403110021
2Mallorca622005131100203110031
3FCB622004031100203110020
4Saragossa622003131100103110021
5El Olivar421102131100101101011
6Europa421101031100101101000
7Girona321013331100210100112
8San Francisco321014501001133110032
9Lleida321012331100210100102
10G. Manresa120114501001231101022
11Nàstic120113411010220100112
12Penya Arrabal120111211010110100101
13Cornellà120110111010000100101
14Reus020021401001120100102
15Manacor020020301001020100101
16Stadium020021601001120100104
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
LlevantRayo V.1-0
Madrid CFFSp. Huelva3-1
EspanyolBetis1-0
MàlagaAtlético0-4
SevillaAlbacete2-4
GranadillaR. Sociedad2-3
AthleticFCB0-1
LogroñoValència0-0

  • JORNADA 2
FCBLlevant 
AlbaceteMadrid CFF 
ValènciaEspanyol 
R. SociedadMàlaga 
AtléticoLogroño 
EspanyolR. Sociedad 
Sp. HuelvaAthletic 
BetisGranadilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético311004000000003110040
2Albacete311004200000003110042
3Madrid CFF311003131100310000000
4R. Sociedad311003200000003110032
5Llevant311001031100100000000
6FCB311001000000003110010
7Espanyol311001031100100000000
8Logroño110100011010000000000
9València110100000000001101000
10Granadilla010012301001230000000
11Athletic010010101001010000000
12Betis010010100000000100101
13Rayo V.010010100000000100101
14Sevilla010012401001240000000
15Sp. Huelva010011300000000100113
16Màlaga010010401001040000000
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 24/09/2018 24/9/18
 17/09/2018 17/9/18
 03/09/2018 3/9/18
 28/08/2018 27/8/18
 21/08/2018 21/8/18
 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9