AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 27
AlavésValencia1-1
AtléticoSevilla2-2
FCBR. Sociedad1-0
BetisMadrid2-1
EibarMallorca1-2
GetafeCelta0-0
LevanteGranada1-1
OsasunaEspanyol1-0
VillarrealLeganés1-2
ValladolidAthletic1-4
 
  • JORNADA 28
AthleticAtlético 
CeltaVillarreal 
EspanyolAlavés 
GranadaGetafe 
LeganésValladolid 
MallorcaFCB 
MadridEibar 
R. SociedadOsasuna 
SevillaBetis 
ValenciaLevante 

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB58271845633140141310451218135351819
2Madrid562716834919311394027925147432210
3Sevilla4727138639292313652191324147342016
4Getafe4627137737252514743211321136341612
5Atlético4527111243121291485120916133731112
6R. Sociedad4326134943322613823271217135261620
7Valencia4227119738393014860231212133371527
8Villarreal38271151144382213643261716145181821
9Granada3827115113332261382316812143381724
10Athletic372791082923241373315713142751416
11Osasuna3427810934382014554202014133551418
12Betis332789103843241473427219131661122
13Levante33271031432402413733191291430111328
14Alavés322788112937231465318119132381126
15Valladolid2927611102333161337314131314347920
16Eibar27267613263919136161818813157821
17Celta2627511112234171345410129141671222
18Mallorca2527741628442014626161451312101230
19Leganés23275814213915144371319813157820
20Espanyol202748152346813157122412143381122
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 28
Espanyol BSabadell4-2
CornellàAtl. Levante1-0
CastellónPrat1-3
V. MestallaEjea1-1
EbroHércules0-0
OlotBadalona2-0
FCB BLlagostera3-2
La NucíaNàstic2-0
AndorraOrihuela2-1
LleidaVillarreal B3-0
 
  • JORNADA 29
Villarreal BCastellón 
LlagosteraAndorra 
BadalonaEspanyol B 
SabadellFCB B 
Atl. LevanteLleida 
EjeaLa Nucía 
NàsticOlot 
OrihuelaEbro 
PratV. Mestalla 
HérculesCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Castellón5028148640243014932251220145541512
2Sabadell492814773824301493222819145451616
3FCB B49281310540273215951291517134541112
4Cornellà4928131053425311594216718134631818
5Lleida4628121063422311494122615143651216
6Villarreal B4628137836312514743191221146351719
7Olot4428111163419281484218616143741613
8Espanyol B4228119844372614752282116144461616
9Andorra41281011731282815843211513132741013
10La Nucía39281099302930148601869142391223
11Ebro3728813729312515672191412132651017
12Atl. Levante35281051329342114635171514144281219
13Llagostera3328712928331914473131514143561518
14Nàstic31287101133381913544181812152671520
15Ejea27286913263621136341576150691129
16V. Mestalla26284141027331414284151612142661217
17Prat2628511122540713148102019154741520
18Hércules25285101327351314275171912143381016
19Badalona24285914173414133559131015249821
20Orihuela2328411132547141428413189142391229
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 25
VillacarlosJàbac1-0
HuescaStadium1-1
San FranciscoEspanyol2-3
EbroZaragoza0-3
GironaCornellà0-2
LleidaMallorca1-3
NàsticEuropa0-0
FCBDamm4-1

  • JORNADA 26
JàbacLleida 
EuropaSan Francisco 
MallorcaNàstic 
EspanyolHuesca 
CornellàVillacarlos 
StadiumFCB 
DammZaragoza 
GironaEbro
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB632520328213391313005642412732269
2Zaragoza6125201455223613120131725128132415
3Espanyol6025193387233612120052724137333516
4Europa422512672718261282216616134451112
5Mallorca4125118641341812462211823137242016
6Cornellà392510963424191254316620135531818
7Damm3825115952402613823301412123362226
8Girona3625106945381712525222219135442316
9Nàstic342581073223211356218713123451416
10Stadium272583143551191261521178132291434
11San Francisco242566133150151343619279122371223
12Huesca24255911173912132659191212336820
13Ebro232558122854181346318225121291032
14Villacarlos202562172368161251618294131111539
15Lleida142542191975131341814291120111546
16Jàbac1125251817536121389215131210832
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
SevillaLevante0-2
AthleticEspanyol0-0
GranadillaValència2-0
FCBMadrid CFF5-0
Rayo V.Betis0-2
AtléticoR. Sociedad3-0
Sp. HuelvaLogroño1-1
TacónDeportivo3-4

  • JORNADA 23
LevanteFCB 
ValenciaSp. Huelva 
EspanyolRayo V. 
AthleticGranadilla 
Madrid CFFLogroño 
BetisTacón 
R. SociedadSevilla 
DeportivoAtlético
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB59211920866331111005552610820311
2Atlético502115514317291192025521106311812
3Levante45211434402119961218826128222213
4Deportivo36201136433519861120817125252327
5Athletic352110563023181053212817115241815
6R. Sociedad32209563023201062220812103341015
7Logroño2921858314120116232219910235922
8Rayo V.282177724332112633181979144614
9Granadilla242166924351912543151359126922
10Tacón232165103348141142518209102351528
11Sevilla22216411253318115332014410118519
12Betis20214892533141035214136111371120
13Madrid CFF19215412224511103251421811227824
14Sp. Huelva1821531313361311416813510127523
15Valencia172138102128121026211125111281016
16Espanyol52105161346210028522311038824
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens 
<< Tornar Fer comentari 3834 | 0 | Imprimir | Enviar


 02/03/2020 1/3/20
 24/02/2020 23/2/20
 17/02/2020 16/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 03/02/2020 2/2/20
 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15