AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 26
AthleticVillarreal1-0
EibarLevante3-0
EspanyolAtlético1-1
GranadaCelta0-0
LeganésAlavés1-1
MallorcaGetafe0-1
MadridFCB2-0
R. SociedadValladolid1-0
SevillaOsasuna3-2
ValenciaBetis2-1
 
  • JORNADA 27
AlavésValencia 
AtléticoSevilla 
FCBR. Sociedad 
BetisMadrid 
EibarMallorca 
GetafeCelta 
LevanteGranada 
OsasunaEspanyol 
VillarrealLeganés 
ValladolidAthletic

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid56261682481731139402792513742218
2FCB55261745623137131210441218135351819
3Sevilla4626137637272313652191323137241814
4Getafe4526136737252413733211321136341612
5Atlético4426111142919281384118716133731112
6R. Sociedad4325134843312613823271217125251619
7Valencia4126118737383014860231211123271426
8Villarreal38261151043362212642251516145181821
9Granada3726114113231261382316811133281623
10Athletic342681082522241373315710131751015
11Levante32261021431392312723181191430111328
12Osasuna3126710933381713454192014133551418
13Alavés312687112836221364317109132381126
14Betis302679103642211363425209131661122
15Valladolid29266119222916123721391314347920
16Eibar27257612253719126151716813157821
17Celta2526510112234171345410128131571222
18Mallorca2226641626432014626161421202101029
19Leganés20264814193815144371319512057619
20Espanyol202648142345813157122412133371121
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 27
Atl. LevanteEbro1-2
BadalonaLa Nucía2-2
Espanyol BOlot1-5
HérculesAndorra0-0
NàsticV. Mestalla2-1
Villarreal BCornellà0-0
SabadellLlagostera1-1
EjeaCastellón0-1
PratLleida0-0
OrihuelaFCB B0-0
 
  • JORNADA 28
Espanyol BSabadell 
CornellàAtl. Levante 
CastellónPrat 
V. MestallaEixea 
EbreHércules 
OlotBadalona 
FCB BLlagostera 
La NucíaNàstic 
AndorraOrihuela 
LleidaVillarreal B

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Castellón502714853921301393124920145541512
2Sabadell492714763620301493222819135441412
3FCB B46271210537252914851261317134541112
4Villarreal B4627137736282514743191221136341716
5Cornellà4627121053325281484215718134631818
6Lleida4327111063122281384119615143651216
7Olot4127101163219251374216616143741613
8Espanyol B3927109840352313652241916144461616
9Andorra3827911729272514743191413132741013
10La Nucía3627999282927137601669142391223
11Ebro3627812729312414662191412132651017
12Atl. Levante35271051229332114635171514134271218
13Llagostera3327712826301914473131514133551315
14Nàstic31277101033361913544181812142661518
15Ejea26276813253521136341575140591028
16V. Mestalla25274131026321313274141512142661217
17Hércules2427591327351314275171911133281016
18Badalona24275913173214133559131014248819
19Prat2327411122239713148102016143741219
20Orihuela2327411122445141428413189132381127
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
EuropaLleida2-0
JàbacGirona2-2
ZaragozaFCB2-1
EspanyolNàstic3-0
StadiumSan Francisco1-4
DammHuesca2-0
CornellàEbro3-0
MallorcaVillacarlos3-1

  • JORNADA 25
VillacarlosJàbac 
HuescaStadium 
San FranciscoEspanyol 
EbroZaragoza 
GironaCornellà 
LleidaMallorca 
NàsticEuropa 
FCBDamm
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB602419327812361212005232412732269
2Zaragoza5824191452223613120131722117132115
3Espanyol5724183384213612120052721126333214
4Europa412412572718261282216615124351112
5Mallorca3824108638331812462211820126241715
6Damm3824115851362613823301412113352122
7Girona3624106845361711524222019135442316
8Cornellà36249963224191254316617124531618
9Nàstic33248973223201255218713123451416
10Stadium262482143450191261521177122191333
11San Francisco242466122947151243517249122371223
12Huesca23245811163811122558181212336820
13Ebro232458112851181246218195121291032
14Villacarlos172452172268131141617294131111539
15Lleida142442181872131241713261120111546
16Jàbac112425171752612138921512129831
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
SevillaLevante0-2
AthleticEspanyol0-0
GranadillaValència2-0
FCBMadrid CFF5-0
Rayo V.Betis0-2
AtléticoR. Sociedad3-0
Sp. HuelvaLogroño1-1
TacónDeportivo3-4

  • JORNADA 23
LevanteFCB 
ValenciaSp. Huelva 
EspanyolRayo V. 
AthleticGranadilla 
Madrid CFFLogroño 
BetisTacón 
R. SociedadSevilla 
DeportivoAtlético
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB59211920866331111005552610820311
2Atlético502115514317291192025521106311812
3Levante45211434402119961218826128222213
4Deportivo36201136433519861120817125252327
5Athletic352110563023181053212817115241815
6R. Sociedad32209563023201062220812103341015
7Logroño2921858314120116232219910235922
8Rayo V.282177724332112633181979144614
9Granadilla242166924351912543151359126922
10Tacón232165103348141142518209102351528
11Sevilla22216411253318115332014410118519
12Betis20214892533141035214136111371120
13Madrid CFF19215412224511103251421811227824
14Sp. Huelva1821531313361311416813510127523
15Valencia172138102128121026211125111281016
16Espanyol52105161346210028522311038824
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens 
<< Tornar Fer comentari 4929 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/03/2020 8/3/20
 24/02/2020 23/2/20
 17/02/2020 16/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 03/02/2020 2/2/20
 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15