AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 23
AlavésEibar2-1
AtléticoGranada1-0
BetisFCB2-3
CeltaSevilla2-1
EspanyolMallorca1-0
GetafeValencia3-0
LevanteLeganés2-0
OsasunaMadrid1-4
R. SociedadAthletic2-1
ValladolidVilllarreal1-1
 
  • JORNADA 24
AthleticOsasuna 
FCBGetafe 
EibarR. Sociedad 
GranadaValladolid 
LeganésBetis 
MallorcaAlavés 
MadridCelta 
SevillaEspanyol 
ValenciaAtlético 
VillarrealLevante

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid52231571441427118302372512741217
2BFCB49231544552831111010371118125341817
3Getafe4223126535202412732211018115331410
4Atlético3923109423152512741156141135389
5Sevilla392311662923191154214920126241514
6R. Sociedad3723114839312011623231217125251619
7Valencia372310763332261275019911113261423
8Villarreal3523105840311911542231416125161717
9Athletic31237106231921116321461012174913
10Granada30239311273022117131478122281323
11Levante292392122934201162317119123091223
12Osasuna2823610730321712453191711112541115
13Betis28237793237201262422178111551020
14Alavés27237610253319125431598112271024
15Valladolid26235117192513112721181312345817
16Eibar24236611223216115151416812156816
17Celta20234811193214123549126111371020
18Mallorca182353152239171252515131110110726
19Leganés18234613183613124171218511056618
20Espanyol18234613194071214711231111326817
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 24
FCB BVilllarreal B2-3
LlagosteraAtl. Levante1-3
AndorraPrat1-2
CastellónEspanyol B1-0
La NucíaSabadell1-0
EbroEjea1-1
V. MestallaOlot2-2
LleidaBadalona3-0
OrihuelaHércules1-0
CornellàNàstic1-1
 
  • JORNADA 25
Espanyol BV. Mestalla 
OlotLa Nucía 
PratEbro 
EjeaCornellà 
BadalonaCastelló 
Villarreal BAndorra 
NàsticLleida 
Atl. LevanteFCB B 
HérculesLlagostera 
SabadellOrihuela

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell442413563217261282219618125341311
2Castellón432412753418271283121716124441311
3Villarrreal B4224126633252112633171121126331614
4FCB B412411853524281384126131311344911
5Cornellà412411853225271383215714113531718
6Lleida382410862821251274117613123451115
7Espanyol B3824108639282211641231416134451614
8Andorra372491052824251374219131211263911
9Olot342481062217211163211513132741112
10La Nucía3224888242324126601468122281017
11Atl. Llevant3224951026292112633151111123271118
12Llagostera302479824281813463121412113351214
13Ebro29246117252921135621713811155816
14Nàstic272469928311511434151612132651315
15Ejea26246810253121116321555130581026
16V. Mestalla2324411925301212264141511122551115
17Hércules2124561327351112255171910123181016
18Badalona2124561314291211335610913238819
19Orihuela21244911224213132741318811227924
20Prat202448122239511128102015133641219
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 21
JàbacMallorca1-2
LleidaDamm4-2
GironaEspanyol3-2
EbroHuesca1-1
San FranciscoFCB0-4
NàsticZaragoza1-1
CornellàEuropa0-1
VillacarlosStadium4-2

  • JORNADA 22
EuropaGirona 
JàbacEbro 
ZaragozaSan Francisco 
MallorcaCornellà 
StadiumLleida 
DammNàstic 
FCBOsca 
EspanyolVillacarlos
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB54211731659331111004332110631226
2Zaragoza5221171347203011100126622107122114
3Espanyol4821153371203010100044618115332714
4Europa3721114623152210712146151143499
5Mallorca342197533291410352171620116231613
6Damm3421104746322311722271211103251920
7Girona312194841331410424201917115242114
8Cornellà29217862523131034310616114431517
9Nàstic27216962818171145216610102441212
10Stadium232172123043161051418127112181231
11San Francisco20215511234114114251522610136819
12Huesca20214891527811155718121033489
13Ebro2021489254518114611716210028829
14Villacarlos14214215175810103161427411119331
15Lleida14214215176313114161321110019442
16Jàbac102124151545510127717511128828
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 19
LogroñoAtlético0-3
ValenciaBetis2-2
R. SociedadEspanyol4-1
LevanteGranadilla6-2
Madrid CFFTacón3-4
DeportivoAthletic0-2
Sp. HuelvaRayo V.1-0
FCBSevilla3-0

  • JORNADA 20
AtléticoLevante 
Rayo V.Deportivo 
GranadillaMadrid CFF 
AthleticR. Sociedad 
BetisEspanyol 
TacónValència 
FCBSp. Huelva 
SevillaLogroño
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB50181620686279900435239720251
2Atlético4118125135162397201841895311712
3Levante3918123335161685121672310721199
4Athletic3018936262014842210716105141613
5Deportivo3017935332916751115714104241822
6R. Sociedad29178542818179522198128332910
7Logroño271883729332010622221378215720
8Rayo V.241866622301810532161668134614
9Tacón221864829421394141516992341426
10Granadilla201855820321510433111158125921
11Sevilla181853102330179522191119018419
12Madrid CFF181853102037119324142079216617
13Sp. Huelva171852111123121040671258125411
14Valencia151836921261192521112491171014
15Betis131827919301082421010310037920
16Espanyol418041412432902752129027722
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 7723 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/07/2020 9/7/20
 07/07/2020 6/7/20
 03/07/2020 2/7/20
 30/06/2020 29/6/20
 26/06/2020 25/6/20
 22/06/2020 21/6/20
 15/06/2020 14/6/20
 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
 24/02/2020 23/2/20
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 16