AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 22
AthleticGetafe0-2
FCBLevante2-1
EibarBetis1-1
GranadaEspanyol2-1
LeganésR. Sociedad2-1
MallorcaValladolid0-1
MadridAtlético1-0
SevillaAlavés1-1
ValenciaCelta1-0
VillarrealOsasuna3-1
 
  • JORNADA 23
AlavésEibar 
AtléticoGranada 
BetisFCB 
CeltaSevilla 
EspanyolMallorca 
GetafeValencia 
LevanteLeganés 
OsasunaMadrid 
R. SociedadAthletic 
ValladolidVillarreal

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid49221471401327118302372211641176
2FCB46221444522631111010371115114341515
3Getafe3922116532202111632181018115331410
4Sevilla392211652821191154214920116231412
5Valencia372210753329261275019911103251420
6Atlético362299422152211641146141135389
7Villaareal3422104839301911542231415115061616
8R. Sociedad3422104837301710523211117125251619
9Athletic31227105221721116321461011173811
10Granada30229310272922117131478112271322
11Osasuna2822610629281711452181311112541115
12Betis28227783034201162320148111551020
13Levante262282122734171052315119123091223
14Valladolid25225107182412102621071312345817
15Alavés24226610233216114431388112271024
16Eibar24226610213016115151416811155714
17Mallorca18225314223817125251513110019725
18Leganés18224612183413124171218510055616
19Celta17223811173111112547116111371020
20Espanyol15223613184041104710231111326817
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 23
OlotCastellón1-0
PratFCB B1-2
Atl. LlevantOrihuela1-1
NàsticEbro4-1
SabadellHércules1-2
BadalonaCornellà0-2
EjeaAndorra1-1
La NucíaV. Mestalla0-0
Villarreal BLlagostera4-1
Espanyol BLleida2-2
 
  • JORNADA 24
FCB BVillarreal B 
LlagosteraAtl. Levante 
AndorraPrat 
CastellónEspanyol B 
La NucíaSabadell 
EbroEjea 
V. MestallaOlot 
LleidaBadalona 
OrihuelaHércules 
CornellàNàstic

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell442313553216261282219618115331310
2FCB B412311843321281284024101311344911
3Castellón402311753318241173120716124441311
4Cornellà402311753124261282214614113531718
5Villarreal B3923116630232112633171118115331312
6Espanyol B3823108539272211641231416124441613
7Andorra372391042722251274118111211263911
8Lleida35229852419221164114613113441013
9Olot3323896201521116321151212264910
10Llagostera302379723251812462111112113351214
11Atl. Levante29238510232821126331511811227817
12Ebro28236107242820125521612811155816
13La Nucía2622688212218104601158122281017
14Nàstic262368927301511434151611122551214
15Ejea2523671024302111632155412048925
16V. Mestalla2223410923281111254121311122551115
17Hércules2123561227341112255171910113171015
18Badalona2123561214261211335610912237816
19Orihuela18233911214210121741218811227924
20Prat172338122038511128102012122641018
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 20
StadiumGirona2-3
DammVillacarlos3-0
FCBNàstic1-0
EspanyolCornellà4-1
HuescaSan Francisco0-2
ZaragozaLleida3-0
EuropaJàbac4-1
MallorcaEbro2-2

  • JORNADA 21
JàbacMallorca 
LleidaDamm 
GironaEspanyol 
EbroHuesca 
San FranciscoFCB 
NàsticZaragoza 
CornellàEuropa 
VillacarlosStadium
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB5120163161933111100433189531186
2Zaragoza512017034619301110012662197022013
3Espanyol4820153269173010100044618105322511
4Damm342010464428231172227121193241716
5Europa3420104622152210712146121033489
6Mallorca312087531281410352171617105231412
7Cornellà2920785252213934210516114431517
8Girona28208483831119324171717115242114
9Nàstic26206862717161044215510102441212
10Stadium232072112839161051418127102171027
11San Francisco20205510233714104241518610136819
12Huesca1920479142681115571811932478
13Ebro1920479244417104511615210028829
14Villacarlos112032151356792161025411119331
15Lleida1120321513611010316919110019442
16Jàbac10202414144359126615511128828
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 19
LogroñoAtlético0-3
ValenciaBetis2-2
R. SociedadEspanyol4-1
LevanteGranadilla6-2
Madrid CFFTacón3-4
DeportivoAthletic0-2
Sp. HuelvaRayo V.1-0
FCBSevilla3-0

  • JORNADA 20
AtléticoLevante 
Rayo V.Deportivo 
GranadillaMadrid CFF 
AthleticR. Sociedad 
BetisEspanyol 
TacónValència 
FCBSp. Huelva 
SevillaLogroño
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB50181620686279900435239720251
2Atlético4118125135162397201841895311712
3Levante3918123335161685121672310721199
4Athletic3018936262014842210716105141613
5Deportivo3017935332916751115714104241822
6R. Sociedad29178542818179522198128332910
7Logroño271883729332010622221378215720
8Rayo V.241866622301810532161668134614
9Tacón221864829421394141516992341426
10Granadilla201855820321510433111158125921
11Sevilla181853102330179522191119018419
12Madrid CFF181853102037119324142079216617
13Sp. Huelva171852111123121040671258125411
14Valencia151836921261192521112491171014
15Betis131827919301082421010310037920
16Espanyol418041412432902752129027722
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1727 | 0 | Imprimir | Enviar


 17/02/2020 16/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
 16/12/2019 15/12/19
 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15