AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 21
AlavésVillarreal1-2
AtléticoLeganés0-0
CeltaEibar0-0
EspanyolAthletic1-1
GetafeBetis1-0
OsasunaLevante2-0
R. SociedadMallorca3-0
SevillaGranada2-0
ValenciaFCB2-0
ValladolidMadrid0-1
 
  • JORNADA 22
AthleticGetafe 
FCBLevante 
EibarBetis 
GranadaEspanyol 
LeganésR. Sociedad 
MallorcaValladolid 
MadridAtlético 
SevillaAlavés 
ValenciaCelta 
VilllarrealOsasuna

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid46211371391324107302272211641176
2FCB4321134450252810910351015114341515
3Sevilla382111552720181053213820116231412
4Getafe3621106530202111632181015104331210
5Atlético362199322142211641146141035288
6R. Sociedad3421104736281710523211117115241517
7Valencia34219753229231165018911103251420
8Villareal312194836291610442201315115061616
9Athletic31217104221521106311441011173811
10Osasuna2821610528251711452181311102531012
11Granada27218310252819106131268112271322
12Betis2721768293320116232014710145919
13Levante262182112632171052315119113081121
14Alavés2321651022311611443138710217923
15Eibar23216510202915105051315811155714
16Valladolid22214107172412102621071011245717
17Mallorca18215313223717115241512110019725
18Celta17213810173011112547116101361019
19Leganés15213612163310113171017510055616
20Espanyol15213612173841104710231110325715
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 22
FCB BEjea2-0
CastellónLa Nucía3-0
EbroBadalona2-1
V. MestallaSabadell0-3
HérculesAtl. Levante1-3
CornellàEspanyol B1-0
LlagosteraPrat1-1
OriolaVillarreal B0-2
AndorraNàstic0-0
LleidaOlot1-1
 
  • JORNADA 23
OlotCastellón 
PratFCB B 
Atl. LevanteOrihuela 
NàsticEbro 
SabadellHércules 
BadalonaCornellà 
EjeaAndorra 
La NucíaV. Mestalla 
Villarr¡real BLlagostera 
Espanyol BLleida


  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell442213543114261182118418115331310
2Castellón402211743317241173120716114431310
3FCB B382210843120281284024101010244710
4Cornellà372210752924261282214611102531518
5Espanyol B3722107537252110631211216124441613
6Andorra36229942621251274118111110253810
7Villarreal B3622106626221811533131018115331312
8Lleida3421975221722116411461210334811
9Olot3022796191518105321051212264910
10Llagostera302279622211812462111112103341110
11Ebro28226106232420125521612810154712
12Atl. Levante28228410222720116231410811227817
13La Nucía252167821221794501158122281017
14Ejea2422661023292010622144412048925
15Nàstic232258923291210334111511122551214
16V. Mestalla212249923281111254121310112451115
17Badalona212256111424121033468912237816
18Hércules18224612253311122551719710217814
19Prat17223811193651012791812122641018
20Orihuela17223811204110121741218710217823
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 19
JàbacEspanyol1-4
VillacarlosZaragoza0-1
LleidaFCB0-3
EbroSan Francisco2-1
NàsticHuesca0-0
GironaDamm4-1
MallorcaEuropa1-4
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 20
StadiumGirona 
DammVillacarlos 
FCBNàstic 
EspanyolCornellà 
HuescaSan Francisco 
ZaragozaLleida 
EuropaJàbac 
MallorcaEbro
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB4819153160930101000423189531186
2Zaragoza48191603431927109012362197022013
3Espanyol45191432651627990040518105322511
4Damm31199464128201062224121193241716
5Europa31199461814199612105121033489
6Mallorca30198652926139342151417105231412
7Cornellà2919784241813934210516104421413
8Nàstic2619685271616104421551092431211
9Girona25197483529119324171714104241812
10Stadium2319721026361695131697102171027
11Huesca1919478142481015471611932478
12Ebro181946922421710451161519018627
13San Francisco1719451021371410424151839036619
14Villacarlos111932141353792161025410118328
15Lleida111932141358101031691919018439
16Jàbac10192413133959126615510127724
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 18
BetisR. Sociedad1-1
Rayo V.Levante0-3
AthleticValencia1-0
AtléticoFCB0-0
SevillaSp. Huelva1-0
GranadillaDeportivo5-3
EspanyolMadrid CFF1-3
TacónLogroño0-1

  • JORNADA 19
LogroñoAtlético 
ValenciaBetis 
R. SociedadEspanyol 
LevanteGranadilla 
Madrid CFFTacón 
DeportivoAthletic 
Sp. HuelvaRayo V. 
FCBSevilla
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB47171520656248800405239720251
2Atlético3817115132162397201841584311412
3Levante3617113329141374121052310721199
4Deportivo3016934332716651015514104241822
5Athletic271783624201484221071394141413
6Logroño27178362930209621221078215720
7R. Sociedad26167542417148422157128332910
8Rayo V.241766522291810532161667133613
9Granadilla201755718261510433111157124715
10Tacón191754825391394141516681341023
11Sevilla18175392327179522191118017416
12Madrid CFF18175391733118323111679216617
13Valencia14173591924108242910491171014
14Sp. Huelva1417421110239930661258125411
15Betis12172691728108242101029027718
16Espanyol417041311392902752128026618
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 8037 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/07/2020 9/7/20
 07/07/2020 6/7/20
 03/07/2020 2/7/20
 30/06/2020 29/6/20
 26/06/2020 25/6/20
 22/06/2020 21/6/20
 15/06/2020 14/6/20
 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
 24/02/2020 23/2/20
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 16