AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 16
FCBMallorca5-2
BetisAthletic3-2
EibarGetafe0-1
GranadaAlavés3-0
LeganésCelta3-2
LlevanteValencia2-4
OsasunaSevilla1-1
MadridEspanyol2-0
VillarealAtlético0-0
ValladolidR. Sociedad0-0
 
  • JORNADA 17
AlavésLeganés 
AthleticEibar 
AtléticoOsasuna 
CeltaMallorca 
EspanyolBetis 
GetafeValladolid 
GranadaLlevant 
R. SociedadFCB 
SevillaVillareal 
ValenciaMadrid
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB341511134118217700309138413119
2Madrid341510413211208620206147421125
3Sevilla31169432015147421951795221110
4R. Sociedad271683526181374121571494231111
5Getafe2716763241615843115712833299
6Athletic261675419121986111337814369
7Atlético2616682161015843110511825165
8Valencia261675426231684401481083141215
9Granada24167362320168512104882241316
10Osasuna2316583221813834113910824299
11Betis22166462227179522161257124615
12Levante2016628202514842212968206816
13Villareal191654728241383411811682061013
14Valladolid191647514181072417399234715
15Alavés1816538172314842210448116719
16Eibar151643915289830581568134713
17Mallorca14164210162814942311907007519
18Celta13163491223882244858125815
19Leganés916231111277921681427025313
20Espanyol916231110301801751888224512
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 16
CastellónAndorra3-1
BadalonaAtl. Levante1-0
EjeaPrat3-0
OlotOrihuela0-1
NàsticVillareal B0-1
LleidaEbro0-0
La NucíaLlagostera0-0
CornellàSabadell2-0
V. MestallaFCB0-0
Espanyol BHércules3-2

 
  • JORNADA 17
CornellàLleida 
HérculesBadalona 
OrihuelaEspanyol B 
AndorraV. Mestalla 
Villareal BEjea 
EbroCastellón 
SabadellPrat 
Atl. LevanteNàstic 
FCBLa Nucía 
LlagosteraOlot

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Castellón31168712411188530145138341106
2Sabadell2916853191217852110412833298
3Espanyol B27167632618178521169108242109
4Lleida2716763181015843110412833286
5Andorra271676320141885301359823379
6FCB2616682221616844015810824278
7La Nucía241666418121684401048822488
8Cornellà241666423201484221061082421314
9Llagostera24166641916128332910128332106
10Villaeal B23166551617982337914842298
11Olot22165741410148422848815266
12V. Mestalla2016484181610824211810824278
13Ejea2016556191917852113338035616
14Ebro171638514171182519768134510
15Nàstic17164572024982331013882241011
16Atl. Levante1516439142413841310928026415
17Hércules1316349172398233111048116613
18Badalona1316349919882245858125411
19Orihuela121626813316806271168206620
20Prat1116259112518017415108242710
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 13
MallorcaFCB0-3
EbroStadium2-1
JàbacHuesca0-1
CornellàSan Francisco0-0
VillacarlosLleida2-2
EuropaZaragoza3-1
GironaNàstic1-1
EspanyolDamm5-2

  • JORNADA 14
DammEuropa 
StadiumEspanyol 
LleidaEbro 
NàsticVillacarlos 
HuescaCornellà 
ZaragozaMallorca 
San FranciscoGirona 
BarçaJàbac
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza3614120235172177001841575021713
2Espanyol331410315210217700335127331195
3FCB33141031377217700271127331106
4Damm24147343119167511198872231211
5Cornellà241466219810724193147421105
6Mallorca23146532317127331128117322119
7Europa22146441210167511946713336
8Girona1614446222187223131187223910
9Stadium161451816301063128668206824
10Nàstic15143651315972326567133710
11Huesca141435610154704341010731365
12Ebro14143561832138341131316015519
13San Francisco13143471525117322121027025315
14Jàbac1014248920571244757124513
15Villacarlos814221010404711572347115317
16Lleida71421118446720551317016331
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 12
LogroñoValència1-0
Rayo V.Granadilla3-1
SevillaMadrid CFF1-0
AtléticoAthletic2-2
Sp. HuelvaR. Sociedad0-2
FCBBetis3-0
TacónEspanyol2-1
LevanteDeportivo1-0

  • JORNADA 13
Madrid CFFDeportivo 
GranadillaAtlético 
R. SociedadLogroño 
ValenciaLlevant 
EspanyolFCB 
BetisSp. Huelva 
Rayo V.Tacón 
AthleticSevilla
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB31111010464186600343135410121
2Atlético2611821241216651015310531199
3Levante221171318129530264136411128
4Deportivo2211713211813541012496303914
5Athletic191161418129430183107313109
6Rayo V.181153314171364111195512238
7Logroño1711524191816751118714013111
8R. Sociedad16114431213551224711632186
9Granadilla1311344914962314345113511
10Sevilla1211407171712640214705005310
11Tacón1211335152710631210825023519
12Valencia11113261618852217736105911
13Sp. Huelva101131751397304561401307
14Madrid CFF1011317721652034124611439
15Betis7111461018541216627025412
16Espanyol211029724250233806006416
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5406 | 0 | Imprimir | Enviar


 13/07/2020 13/7/20
 10/07/2020 9/7/20
 07/07/2020 6/7/20
 03/07/2020 2/7/20
 30/06/2020 29/6/20
 26/06/2020 25/6/20
 22/06/2020 21/6/20
 15/06/2020 14/6/20
 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 16