AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 15
AlavésMadrid1-2
AthleticGranada2-0
AtléticoFCB0-1
CeltaValladolid0-0
EspanyolOsasuna2-4
GetafeLevante4-0
MallorcaBetis1-2
R. SociedadEibar4-1
SevillaLeganés1-0
ValenciaVillareal2-1
 
  • JORNADA 16
FCBMallorca 
BetisAthletic 
EibarGetafe 
GranadaAlavés 
LeganésCelta 
LevanteValencia 
OsasunaSevilla 
MadridEspanyol 
VillarealAtlético 
ValladolidR. Sociedad
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB311410133616186600257138413119
2Madrid31149413011177520186147421125
3Sevilla3015933191414742195168512109
4R. Sociedad261582526181374121571384131111
5Athletic26157531791986111337714246
6Atlético2515672161015843110510724165
7Getafe241566323161584311579723289
8Valencia2315654222116844014877214813
9Osasuna2215573211712733112810824299
10Granada2115636202013741274882241316
11Levante2015627182114742110568206816
12Betis19155461925148422131057124615
13Villareal181553728241273311811682061013
14Alavés1815537172014842210447115716
15Valladolid18154651418962317399234715
16Eibar151543815279730481468134713
17Mallorca1415429142314942311906006314
18Celta13153481020882244857124612
19Espanyol915231010281801751887223510
20Leganés61513118254811651227025313
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 15
AndorraLleida1-0
LlagosteraV. Mestalla1-1
SabadellEjea2-0
Atl. LlevantEspanyol B0-2
OrihuelaLa Nucía0-0
Villareal BBadalona0-0
PratNàstic1-3
HérculesOlot0-0
FCB BCastellón2-1
EbroCornellà1-1

 
  • JORNADA 16
CastellónAndorra 
BadalonaAtl. Levante 
EjeaPrat 
OlotOrihuela 
NàsticVillareal B 
LleidaEbro 
La NucíaLlagostera 
CornellàSabadell 
V. MestallaFCB B 
Espanyol BHércules

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell2915852191017852110412733196
2Castellón28157712110157430114138341106
3Andorra271576219111885301359723266
4Lleida2615753181014742110412833286
5FCB B251567222161684401589723278
6Espanyol B24156632316147421137108242109
7La Nucía231565418121574301048822488
8Llagostera23156541916128332910117322106
9Olot2215573149147421838815266
10Cornellà21155642120117322861082421314
11Villareal B20155551517982337911732288
12V. Mestalla191547418169723211810824278
13Nàstic17154562023972321012882241011
14Ejea1715456161914742110338035616
15Ebro161537514171182519757124510
16Atl. Levante1515438142313841310927025414
17Hércules1315348152098233111047115410
18Prat111525811221801741510724177
19Badalona1015249819571244858125411
20Orihuela91516812316806271137106520
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 12
MallorcaSan Francisco2-1
EspanyolFCB4-1
CornellàLleida5-0
EuropaHuesca1-0
StadiumZaragoza1-2
DammEbro4-2
GironaVillacarlos4-0
JàbacNàstic0-0

  • JORNADA 13
ZaragozaEspanyol 
NàsticCornellà 
HuescaMallorca 
LleidaGirona 
FCBEuropa 
EbroVillacarlos 
DammStadium 
San FranciscoJàbac
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza3312110132131866001631565011610
2Espanyol3012930466186600283126330183
3FCB27128313271866002519623176
4Damm2112633231313641113786222106
5Cornellà2012552188962319311632195
6Mallorca2012552221412633012586222109
7Europa191254397136411636613234
8Stadium161251614221063128666204616
9Nàstic1412354121396231645612369
10Girona1212336192076213121056123710
11Huesca111225591446042497621355
12San Francisco11123271525106312121016015315
13Jàbac912237919561234646114513
14Ebro81215612317614171216015519
15Villacarlos7122198343610552146114313
16Lleida61220106406620451106006129
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 11
Madrid CFFLevante0-4
GranadillaTacón1-1
R. SociedadRayo V.1-1
EspanyolSp. Huelva0-0
BetisAtlético2-2
AthleticLogroño3-0
DeportivoSevilla2-1
ValenciaFCB0-4

  • JORNADA 12
LogroñoValencia 
Rayo V.Granadilla 
SevillaMadrid CFF 
AtléticoAthletic 
Sp. HuelvaR. Sociedad 
FCBBetis 
TacónEspanyol 
LevanteDeportivo
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB2810910434155500313135410121
2Atlético2510811221015550013110531199
3Deportivo2210712211713541012495302913
4Levante191061317126420254136411128
5Athletic1810604161094301839630387
6Rayo V.15104331116105311885512238
7Logroño1410424181813641117714013111
8R. Sociedad1310343101355122478522166
9Granadilla131034381196231434411248
10Valencia11103251617852217735104910
11Sp. Huelva101031651196303541401307
12Madrid CFF1010316720652034124511338
13Sevilla91030716179530213705005310
14Tacón9102351326752128725023519
15Betis710145101554121662602449
16Espanyol210028622250233805005314
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1344 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/12/2019 8/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14