AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 14
BetisValencia2-1
EibarAlavés0-2
EspanyolGetafe1-1
GranadaAtlético1-1
LeganésFCB1-2
LevanteMallorca2-1
OsasunaAthletic1-2
MadridR. Sociedad3-1
VillarealCelta1-3
ValladolidSevilla0-1
 
  • JORNADA 15
AlavésMadrid 
AthleticGranada 
AtléticoFCB 
CeltaValladolid 
EspanyolOsasuna 
GetafeLevante 
MallorcaBetis 
R. SociedadEibar 
SevillaLeganés 
ValenciaVillareal
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB28139133516186600257107313109
2Madrid28138412810177520186116321104
3Sevilla2714833181411632185168512109
4Atlético251467116915743010410724165
5Athletic23146531591675111137714246
6R. Sociedad231472522171063121161384131111
7Getafe211456319161273311179723289
8Granada2114635201813741274872231314
9Levante2014626181714742110567205812
10Valencia2014554202013734012777214813
11Osasuna191447317151273311287714257
12Villareal18145362722127331181167205911
13Alavés181453616181474219247115716
14Valladolid17144551418962317388224715
15Betis16144461724148422131026024414
16Eibar15144371423973048146713369
17Mallorca1414428132114842210706006314
18Celta12143381020772144857124612
19Espanyol9142398241701631487223510
20Leganés61413108244811651226024312
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 13
Espanyol BVillareal B3-1
EbroSabadell1-1
CastellónLlagostera0-0
V. MestallaOrihuela4-1
OlotAtl. Levante3-0
BadalonaPrat0-1
LleidaFCB B1-1
La NucíaHércules3-0
NàsticEjea2-0
CornellàAndorra2-0
 
  • JORNADA 14
AndorraLleida 
LlagosteraV. Mestalla 
SabadellEjea 
Atl. LevanteEspanyol B 
OrihuelaLa Nucía 
Villareal BBadalona 
PratNàstic 
HérculesOlot 
FCB BCastellón 
EbroCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Castellón281477020815743011413734094
2Lleida261475218914742110412733185
3Sabadell261475217101474218412733196
4Andorra241466218111574301259723266
5La Nucía221464418121574301047721488
6FCB B221457220151373401379723278
7Llagostera2214644181511732289117322106
8Espanyol B211456321161474211377714289
9Olot2114563149147421837714266
10Cornellà2014554201911732286972321213
11Villareal B19145451517872237911732288
12V. Mestalla18144641715972321189723267
13Ejea1714455161714742110337034614
14Ebre151436513161072418657124510
15Atl. Levante1514437142113741210727025414
16Nàstic1414356172297232101257124710
17Hércules1214338152087223111047115410
18Prat111425710191701631210724177
19Badalona914239819571244847115411
20Orihuela81415812315705271137106520
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 12
MallorcaSan Francisco2-1
EspanyolFCB4-1
CornellàLleida5-0
EuropaHuesca1-0
StadiumZaragoza1-2
DammEbro4-2
GironaVillacarlos4-0
JàbacNàstic0-0

  • JORNADA 13
ZaragozaEspanyol 
NàsticCornellà 
HuescaMallorca 
LleidaGirona 
FCBEuropa 
EbroVillacarlos 
DammStadium 
San FranciscoJàbac
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza3312110132131866001631565011610
2Espanyol3012930466186600283126330183
3FCB27128313271866002519623176
4Damm2112633231313641113786222106
5Cornellà2012552188962319311632195
6Mallorca2012552221412633012586222109
7Europa191254397136411636613234
8Stadium161251614221063128666204616
9Nàstic1412354121396231645612369
10Girona1212336192076213121056123710
11Huesca111225591446042497621355
12San Francisco11123271525106312121016015315
13Jàbac912237919561234646114513
14Ebro81215612317614171216015519
15Villacarlos7122198343610552146114313
16Lleida61220106406620451106006129
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 10
SevillaValencia4-3
GranadillaBetis1-0
FCBDeportivo6-1
Sp. HuelvaMadrid CFF2-0
TacónR. Sociedad3-1
AtléticoEspanyol3-0
LogroñoLevante3-4
Rayo V.Athletic1-4

  • JORNADA 11
Madrid CFFLevante 
GranadillaTacón 
R. SociedadRayo V. 
EspanyolSp. Huelva 
BetisAtlético 
AthleticLogroño 
DeportivoSevilla 
ValenciaFCB
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB25981039415550031310431081
2Atlético2498012081555001319430177
3Deportivo199612191610431010395302913
4Levante1695131312642025410531188
5Athletic159504131063201539630387
6Logroño14942318151364111771301218
7Rayo V.1494231015105311884411227
8R. Sociedad12933391244112368522166
9Granadilla12933371085221324411248
10Valencia1193241613842207335104910
11Madrid CFF10931571664202484511338
12Sevilla993061515953021370400428
13Sp. Huelva9930651196303540300307
14Tacón892251225752128714013418
15Betis6913581343111442602449
16Espanyol19018622140133805005314
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1548 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14