AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 12
CeltaGetafe0-1
EspanyolValencia1-2
GranadaR. Sociedad1-2
LeganésEibar1-2
LevanteFCB3-1
OsasunaAlavés4-2
MadridBetis0-0
SevillaAtlético1-1
VillarealAthletic0-0
ValladolidMallorca3-0
 
  • JORNADA 13
AlavésValladolid 
AthleticLevante 
AtléticoEspanyol 
FCBCelta 
BetisSevilla 
EibarMadrid 
GetafeOsasuna 
MallorcaVilalareal 
R. SociedadLeganés 
ValenciaGranada
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB221171329141555002167621388
2Madrid22116412191464201558522164
3R. Sociedad2212714201395302105137412108
4Atlético2112561127126330739623154
5Sevilla211263315131163218510631278
6Granada2012624191512640263862221312
7Getafe191254318151163211178622278
8Villareal181253425161263301786620488
9Osasuna181246216131263301166613257
10Athletic1712453117136411924604225
11Levante171252515141163218466204710
12Valladolid17124531414952307287223712
13Valencia1712453171810624010776213711
14Eibar1512435141795302886713369
15Betis1312345142111632110726024414
16Alavés121233611181163216216015516
17Mallorca11123279181173227605005212
18Celta91223761577214482502327
19Espanyol812228620060062138622247
20Leganés5121296214711541015014211
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 11
NàsticEspanyol B2-2
PratLa Nucía0-3
LlagosteraEbro2-1
Villareal BV. Mestalla0-1
FCB BAndorra0-0
HérculesLleida1-1
Atl. LevanteCastellón0-2
SabadellBadalona1-0
EjeaOlot0-2
OrihuelaCornellà1-2
 
  • JORNADA 12
La NucíaVillareal B 
AndorraSabadell 
V. MestallaAtl. Levante 
EbroFCB B 
BadalonaNàstic 
Espanyol BEjea 
CastellónHércules 
LleidaOrihuela 
CornellàLlagostera 
OlotPrat

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Lleida22116411371053115312633084
2Sabadell21116321271163216410531163
3Andorra2011551146115320829623164
4Castellón2011551158852218612633072
5Villareal B20116231511762136813541093
6FCB B191154215101263301047521256
7La Nucía1811533149115320747621375
8Llagostera18115331613862227910531194
9Olot1611443108105311536613255
10Ejea14113531312116321833503259
11Cornellà13113441315551224586222910
12Ebro1311344101285221645612348
13Espanyol B1211263131485221754604269
14Atl. Levante12113351014106312762502338
15Hércules11113261415762131094511346
16V. Mestalla111125491235032468622256
17Nàstic11112541418661328125512266
18Prat711146917160153106513167
19Orihuela711146921460425935104412
20Badalona61113761525023264611449
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 9
GironaJàbac3-1
HuescaDamm0-0
FCBZaragoza3-1
EbroCornellà3-3
San FranciscoStadium3-1
VillacarlosMallorca2-4
LleidaEuropa2-0
NàsticEspanyol1-1

  • JORNADA 10
DammFCB 
JàbacVillacarlos 
MallorcaLleida 
EuropaNàstic 
StadiumHuesca 
ZaragozaEbro 
EspanyolSan Francisco 
CornellàGirona
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza2498012511124400112125401149
2FCB2397202331555001718422062
3Espanyol21963032412440018295230142
4Damm17952218994301958522194
5Mallorca1393421813641308475212109
6Cornellà13934211854121438522175
7Stadium139414111274211546520368
8Nàstic129333121185221644411267
9Europa1293336774211335512234
10Huesca1192528745041357421152
11San Francisco10931514179530212101401327
12Girona892251418451138104411268
13Lleida69207530652034804004122
14Jàbac59126617441124515014212
15Ebro590548234504151114013312
16Villacarlos49117728351045191401329
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 8
Sp. HuelvaValencia2-1
TacónBetis1-1
Rayo V.Espanyol2-1
LogroñoMadrid CFF1-1
GranadillaAthletic1-0
SevillaR. Sociedad1-2
FCBLevante5-0
AtléticoDeportivo4-1

  • JORNADA 9
AthleticTacón 
ValenciaAtlético 
Madrid CFFRayo V. 
LevanteSp. Huelva 
EspanyolGranadilla 
R. SociedadFCB 
BetisSevilla 
DeportivoLogroño
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB22871033312440025210431081
2Atlético2187011781244001019430177
3Deportivo19861118101043101039430187
4Logroño14842215111354101431301218
5Rayo V.148422911104310744411227
6Levante1384139964202547421145
7Athletic1284049963201536520346
8R. Sociedad1283328944112368422053
9Valencia11832313984220733410366
10Madrid CFF10831471464202484411236
11Granadilla9823361054121224411248
12Sevilla68206111264202940400428
13Betis6813481243111442502348
14Sp. Huelva6820631165203340300307
15Tacón58125924441125614013418
16Espanyol18017619140133804004311
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1594 | 0 | Imprimir | Enviar


 11/11/2019 11/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13