AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 10
AtléticoAthletic2-0
FCBMadrid 
CeltaR. Sociedad0-1
GranadaBetis1-0
LeganésMallorca1-0
LevanteEspanyol0-1
OsasunaValencia3-1
SevillaGetafe2-0
VillaealAlavés4-1
ValladolidEibar2-0
 
  • JORNADA 11
AlavésAtlético 
AthleticEspanyol 
FCBValladolid 
BetisCelta 
EibarVilareal 
GetafeGranada 
MallorcaOsasuna 
MadridLeganés 
R. SociedadLevante 
ValenciaSevilla
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Granada201062217101254015185221129
2FCB19961223101244001657521275
3R. Sociedad19106131710943019310631287
4Atlético1910541105126330737421132
5Sevilla19106131311105311749530267
6Madrid1895311691043101058522164
7Villareal171052324141153201786520376
8Valladolid141035210964130428622267
9Osasuna141035210995230745512235
10Athletic131034387105311623503225
11Getafe1310343141485221865512268
12Valencia13103431416952309645113510
13Levante1110325101285221533510459
14Alavés11103258131053115115014312
15Mallorca1010316713106312540400429
16Eibar910235101564202673603348
17Celta91023551276213472402215
18Betis9102351220852218615014414
19Espanyol810226515050051118522144
20Leganés51012751446114381401326
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 10
V. MestallaPrat1-2
Espanyol BBadalona1-2
CastellónVillareal B1-2
LleidaAtl. Levante0-0
AndorraLlagostera1-1
OlotNàstic2-1
CornellàHércules0-1
BFCB BSabadell1-0
La NucíaEjea2-1
EbroOrihuela2-0
 
  • JORNADA 11
NàsticEspanyol B 
PratLa Nucía 
LlagosteraEbro 
Villareal BV. Mestalla 
FCB BAndorra 
HérculesLleida 
Atl. LevanteCastellón 
SabadellBadalona 
EjeaOlot 
OrihuelaCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Lleida21106311261053115311532073
2Villareal B20106221510752126713541093
3Andorra1910541146115320828522164
4FCB B181053215101153201047521256
5Sabadell1810532117852215410531163
6Castellón171045113885221869523052
7Llagostera15104331412551225810531194
8La Nucía1510433119115320744511345
9Ejea14103521310115320813503259
10Olot131034388105311533503235
11Ebro131034391085221645512236
12Atl. Levante12103341012105311742502338
13Espanyol B1110253111285221753503247
14Hércules1010316131465203984511346
15Cornellà1010244111455122455512279
16Nàstic10102441216551226105512266
17V. Mestalla81015481235032465512246
18Prat71014591415014376513167
19Orihuela710145819450414735104412
20Badalona61013661425023264511348
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 8
EuropaVillacarlos1-0
StadiumNàstic1-1
ZaragozaHuesca1-0
FCBEbro6-0
DammSan Francisco2-1
MallorcaGirona0-0
EspanyolLleida10-0
JàbacCornellà0-2

  • JORNADA 9
GironaJàbac 
HuescaDamm 
FCBZaragoza 
EbroCornellà 
San FranciscoStadium 
VillacarlosMallorca 
LleidaEuropa 
NàsticEspanyol
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza248800248124400112124400136
2Espanyol20862031312440018284220131
3FCB2086202021244001408422062
4Damm16851218994301957421194
5Stadium13841310974211546420255
6Cornellà1283328554121437421142
7Europa1283326574211335412132
8Nàstic118323111074211534411267
9Mallorca108242141164130844411267
10Huesca1082428734031357421152
11San Francisco78215111664202991401327
12Girona58125111714013594411268
13Jàbac5812551444112451401319
14Ebro48044520340312814013312
15Villacarlos48116524341033151401329
16Lleida38107330341032804004122
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 7
Madrid CFFFCB0-4
BetisRayo V.0-0
LogroñoSp. Huelva3-0
ValenciaGranadilla2-0
LevanteSevilla3-2
EspanyolAthletic1-2
DeportivoTacón3-1
R. SociedadAtlético1-4

  • JORNADA 8
Sp. HuelvaValencia 
TacónBetis 
Rayo V.Espanyol 
LogroñoMadrid CFF 
GranadillaAthletic 
SevillaR. Sociedad 
FCBLevante 
AtléticoDeportivo
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB1976102839330020210431081
2Deportivo1976101761043101039330073
3Atlético18760113793300609430177
4Levante1374129464202547321040
5Logroño13741214101244001321301218
6Athletic1274039863201536420245
7Valencia11732212784220733310254
8Rayo V.11732271073210534411227
9R. Sociedad972326844112365312032
10Madrid CFF9730461364202483310225
11Sevilla67205101063201820400428
12Granadilla6713351023021124411248
13Betis5712471143111441401337
14Tacón47115823331024514013418
15Sp. Huelva3710611034103130300307
16Espanyol1701651714013380300329
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 2058 | 0 | Imprimir | Enviar


 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13