AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 7
AlavésMallorca2-0
AthleticValencia0-1
AtléticoMadrid0-0
EibarCelta2-0
EspanyolValladolid0-2
GetafeFCB0-2
GranadaLeganés1-0
LevanteOsasuna1-1
SevillaR. Sociedad3-2
VillarealBetis5-1
 
  • JORNADA 8
FCBSevilla 
BetisEibar 
CeltaAthletic 
LeganésLevante 
MallorcaEspanyol 
OsasunaVillareal 
MadridGranada 
R. SociedadGetafe 
ValenciaAlavés 
ValladolidAtlético
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid15743012673210638422063
2Granada147421136632013184220105
3Atlético1474217484220426320132
4FCB1374121610933001254411245
5R. Sociedad13741212762200507521277
6Sevilla13741210743111449430163
7Athletic1273317394301513303022
8Villareal1173221811842201373310254
9Vaencia97232101164130753310236
10Valladolid972327822020227521256
11Eibar872239963201642402235
12Levante872238984220520300337
13Osasuna871515633030225412134
14Alavés872234774211311301216
15Betis872231015742117513012310
16Getafe77142101154121662302145
17Celta671334944112362302113
18Espanyol57124412040041105312032
19Mallorca4711541244112240300328
20Leganés2702531014013161301224
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 6
LlagosteraHércules2-1
La NucíaOlot2-1
V. MestallaEspanyol B1-1
FCB BAtl. Levante2-0
LleidaNàstic1-0
CastellónBadalona3-1
AndorraVillareal B0-0
OrihuelaSabadell1-1
EbroPrat1-1
CornellàEjea1-1
 
  • JORNADA 7
SabadellOlot 
Espanyol BLa Nucía 
Atl. LevanteAndorra 
EjeaLleida 
PratCornellà 
HérculesFCB B 
Villareal BEbro 
NàsticCastellón 
OrihuelaLlagostera 
BadalonaV. Mestalla


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Andorra1364119273210506320142
2Villareal B1364119463201437321051
3Lleida1364117563201337321042
4Castellón1263309473210635312031
5FCB B1163219553120646320131
6La Nucía1163216373210424311121
7Sabadell1163216443111127321052
8Llagostera1063129943111466320153
9Ejea962319773210612302136
10Espanyol B761416553120422302123
11Cornellà761417753120322302145
12Olot762134563201211301224
13Atl. Levante652034663201320200214
14Ebro661323523021134311122
15Orihuela551226922020223310247
16Nàstic5612371113012384311143
17Prat460426813012243303044
18V. Mestalla460424623021232302123
19Héèrcules1601541103003271301224
20Badalona1601521013012140300316
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 4
FCBLleida5-0
HuescaNàstic0-2
EuropaMallorca1-3
StadiumCornellà1-2
San FranciscoEbro2-1
ZaragozaVillacarlos5-0
DammGirona2-4
EspanyolJàbac2-0

  • JORNADA 5

 
VillacarlosDamm 
LleidaZaragoza 
GironaStadium 
EbroMallorca 
NàsticFCB 
San FranciscoHuesca 
JàbacEuropa 
CornellàEspanyol
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza12440011362200606220053
2Espanyol10431010162200304211071
3FCB10431010162200604211041
4Nàstic742115242110203210132
5San Francisco742117562200621201113
6Damm742117632101444211032
7Mallorca541216522020333210132
8Huesca541214412011134211031
9Girona441127712011343210143
10Cornellà441123412011123210122
11Europa441122432101231201101
12Villacarlos4411241032101341201116
13Jàbac341034732101430200204
14Stadium341033632101220200214
15Lleida3410331232101230200219
16Ebro1401311012011060200214
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 4
GranadillaLevante0-1
BetisValencia1-0
Rayo V.Sp. Huelva1-0
AtléticoLogroño2-0
EspanyolR. Sociedad0-1
TacónMadrid CFF1-2
AthleticDeportivo0-2
SevillaFCB0-2

  • JORNADA 5
ValenciaTacón 
EspanyolBetis 
Madrid CFFGranadilla 
R. SociedadAthletic 
Sp. HuelvaFCB 
LogroñoSevilla 
LevanteAtlético 
DeportivoRayo V.
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB104310183622001524211031
2Deportivo10431010542110426220063
3Atlético943017662200503210126
4Madrid CFF943015562200313210124
5R. Sociedad842205242110204211032
6Logroño7421110562200921201113
7Valencia742117342110423210131
8Levante742113132101214211010
9Rayo V.742114542110213210124
10Sevilla341034632101420200204
11Betis341034732101440200203
12Athletic341033632101320200204
13Sp. Huelva341031532101110200204
14Tacón34103616321014202002214
15Granadilla240222712011121201115
16Espanyol040042902002040200225
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1516 | 0 | Imprimir | Enviar


 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13