AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 5
AthleticAlavés2-0
AtléticoCelta0-0
EspanyolR. Sociedad1-3
GetafeMallorca4-2
GranadaFCB2-0
LevanteEibar0-0
OsasunaBetis0-0
SevillaMadrid0-1
ValenciaLeganés1-1
VillarealValladolid2-0
 
  • JORNADA 6
FCBVillareal 
BetisLevante 
CeltaEspanyol 
EibarSevilla 
LeganésAthletic 
MallorcaAtlético 
MadridOsasuna 
R. SociedadAlavés 
ValenciaGetafe 
ValladolidGranada
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Athletic1153206193300502202011
2Madrid11532010642110437321063
3Granada10531111532101217321094
4R. Sociedad1053117431100207421154
5Sevilla1053115212011129330040
6Atlético1053115473210423210112
7Villareal8522112853120863210142
8FCB75212129622001041301225
9Levante752126573210410200224
10Osasuna751404333030224211021
11Getafe651317653120641201112
12Valencia551226853120420200226
13Alavés551222443111111201113
14Betis551226943111441201125
15Valladolid551224711010114411236
16Celta551223633102252202011
17Mallorca451134843111220200226
18Espanyol451133903003184211021
19Eibar250234701001122402235
20Leganés150142803003051201123
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 5
PratAndorra0-1
BadalonaLleida1-1
Espanyol BCastellón0-0
Atl. LevanteLlagostera1-0
SabadellLa Nucía1-0
EjeaEbro1-1
Villareal BFCB B0-1
OlotV. Mestalla1-0
NàsticCornellà2-2
HérculesOrihuela1-3
 
  • JORNADA 6
LlagosteraHércules 
La NucíaOlot 
V. MestallaEspanyol B 
FCB BAtl. Levante 
LleidaNàstic 
CastellónBadalona 
AndorraVillareal B 
OrihuelaSabadell 
EbroPrat 
CornellàEjea

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Andorra1254019262200506320142
2Villareal B1254019463201436220051
3Sabadell1053115343111126220041
4Lleida1053116532101237321042
5Castellón952306342110325312031
6Ejea852218673210611201125
7FCB B852217522020446320131
8La Nucía852214242110214311121
9Olot752123363201211201112
10Llagostera752127812011256320153
11Espanyol B651315453120421201112
12Cornellà651316642110212302145
13Atl. Levante642024463201320100112
14Ebro551222412011024311122
15Nàstic5512271013012384211042
16Orihuela441125811010113310247
17Prat350325713012242202033
18V. Mestalla350323512011122302123
19Hércules150143903003271201112
20Badalona150141713012140200203
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 3
EbroEuropa0-0
JàbacStadium3-1
MallorcaEspanyol1-1
NàsticSan Francisco0-0
CornellàDamm0-1
LleidaHuesca0-2
VillacarlosFCB0-3
GironaZaragoza2-3

  • JORNADA 4
FCBLleida 
HuescaNàstic 
EuropaMallorca 
StadiumCornellà 
San FranciscoEbro 
ZaragozaVillacarlos 
DammGirona 
EspanyolJàbac
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza933006331100106220053
2Espanyol732108131100104211071
3FCB732105131100104211041
4Damm732105231100204211032
5Huesca531204211010114211031
6San Francisco431115431100411201113
7Nàstic431113242110200100112
8Europa431111131100101201101
9Villacarlos431114532101341101011
10Jàbac331024532101430100102
11Stadium331022431100100200214
12Lleida331023732101230100114
13Mallorca230213422020330100101
14Girona130123512011340100101
15Cornellà130121312011120100101
16Ebro130120812011060100102
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 3
Madrid CFFEspanyol2-1
R. SociedadBetis2-0
LevanteRayo V.0-1
FCBAtlético6-1
LogroñoTacón5-1
ValenciaAthletic2-0
Sp. HuelvaSevilla1-0
DeportivoGranadilla1-1

  • JORNADA 4
GranadillaLevante 
BetisValencia 
Rayo V.Sp. Huelva 
AtléticoLogroño 
EspanyolR. Sociedad 
TacónMadrid CFF 
AthleticDeportivo 
SevillaFCB
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB73210163622001521101011
2Logroño7321010362200921101011
3Valencia732107242110423110030
4Deportivo732108542110423110043
5Atlético632015631100303210126
6Madrid CFF632013462200310100103
7R. Sociedad531204242110201101022
8Levante431112132101211101000
9Rayo V.431113511010113210124
10Sevilla331024431100400200204
11Athletic331023431100300200204
12Sp. Huelva331021432101110100103
13Tacón33102514311003002002214
14Granadilla230212611010111201115
15Betis030033701001340200203
16Espanyol030032801001030200225
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 4957 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14