AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 4
AlavésSevilla0-1
FCBValencia5-2
BetisGetafe1-1
CeltaGranada0-2
EibarEspanyol1-2
LeganésVillareal0-3
MallorcaAthletic0-0
MadridLevante3-2
R. SociedadAtlético2-0
ValladolidOsasuna1-1
 
  • JORNADA 5
AthleticAlavés 
AtléticoCelta 
EspanyolR. Sociedad 
GetafeMallorca 
GranadaFCB 
LevanteEibar 
OsasunaBetis 
SevillaMadrid 
VaenciaLeganés 
VillarealValladolid
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sevilla1043105111010119330040
2Atlético943015462200423210112
3Madrid842209642110434211053
4Athletic842204162200302202011
5FCB74211127622001041201123
6Granada742119501001017321094
7R. Sociedad742114331100204311123
8Levante642026562200410200224
9Osasuna641304322020224211021
10Villareal5412110822020663210142
11Alavés541212243111111101011
12Valladolid541214511010114311134
13Valencia441125742110310200226
14Mallorca441122443111220100102
15Betis441126943111440100125
16Celta441123633102251101011
17Espanyol441122602002054211021
18Getafe340313422020221201112
19Eibar140134701001121301235
20Leganés040041703003050100112
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 4
LlagosteraVillareal B0-3
AndorraEjea3-0
LleidaEspanyol B2-1
FCB BPrat2-2
HérculesSabadell0-2
EbroNàstic0-2
OrihuelaAtl. Llevant0-0
V. MestallaLa Nucía0-0
CastellónOlot1-0
CornellàBadalona1-0
 
  • JORNADA 5
PratAndorra 
BadalonaLleida 
Espanyol BCastellón 
Atl. LevanteLlagostera 
SabadellLa Nucía 
EjeaEbro 
Villareal BFCB B 
OlotV. Mestalla 
NàsticCornellà 
HérculesOrihuela

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Villaeal B1244009362200426220051
2Andorra943018262200503210132
3Lleida943015432101236220031
4Castellón842206342110324211031
5La Nucía842204142110214211020
6Eixea742117562200501201125
7Sabadell742114312011026220041
8Llagostera742117712011256220052
9FCB B541216522020443210121
10Espanyol B541215442110421201112
11Cornellà541214442110211201123
12Olot441122332101111201112
13Ebro441121312011023210111
14Nàstic441125802002164211042
15Prat340315612011232202033
16V. Mestalla340313412011122202022
17Atl. Levante331023432101220100112
18Hércules140132602002141201112
19Orihuela130122711010110200216
20Badalona040040602002030200203
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 2
ZaragozaCornellà1-0
HuescaVillacarlos1-1
FCBGirona1-0
StadiumMallorca1-0
DammJàbac2-0
NàsticEbro2-0
EspanyolEuropa1-0
San FranciscoLleida4-1

  • JORNADA 3
EbroEuropa 
JàbacStadium 
MallorcaEspanyol 
NàsticSan Francisco 
CornellàDamm 
LleidaHuesca 
VillacarlosFCB 
GironaSZaragoza
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol622007031100103110060
2Zaragoza622003131100103110021
3Villacarlos421104231100311101011
4Damm421104231100201101022
5FCB421102131100101101011
6San Francisco321015431100410100113
7Nàstic321013231100200100112
8Stadium321011131100100100101
9Europa321011131100100100101
10Lleida321013531100210100114
11Huesca220202211010111101011
12Mallorca120112311010220100101
13Girona120111211010110100101
14Cornellà120111211010110100101
15Jàbac020021401001120100102
16Ebro020020801001060100102
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 2
TacónSp. Huelva3-0
Rayo V.FCB1-1
R. SociedadLevante0-0
AthleticMadrid CFF3-0
GranadillaLogroño1-1
EspanyolValencia0-3
BetisDeportivo3-4
AtléticoSevilla3-0

  • JORNADA 3
Madrid CFFEspanyol 
R. SociedadBetis 
LevanteRayo V. 
FCBAtlético 
LogroñoTacón 
ValenciaAthletic 
Sp. HuelvaSevilla 
DeportivoGranadilla
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético622004031100303110010
2Deportivo622007431100313110043
3FCB4211010231100911101011
4Valencia421105211010223110030
5Logroño421105231100411101011
6Levante421102031100201101000
7Sevilla321014331100400100103
8Athletic321013231100300100102
9Madrid CFF321011331100100100103
10Tacón321014931100300100119
11R. Sociedad220202211010001101022
12Rayo V.120112511010110100114
13Granadilla120111511010110100104
14Betis020023501001340100101
15Sp. Huelva020020401001010100103
16Espanyol020021601001030100113
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5121 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14