AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 36
AlavésR. Sociedad0-1
GetafeGirona2-0
HuescaValencia2-6
LevanteRayo V.4-1
MadridVillareal3-2
ValladolidAthletic1-0
EspanyolAtlético3-0
CeltaFCB2-0
EibarBetis1-0
SevillaLeganés0-3
 
  • JORNADA 37
AthleticCelta 
AtléticoSevilla 
FCBGetafe 
BetisHuesca 
GironaLevante 
Rayo V.Valladolid 
ValenciaAlavés 
VillarealEibar 
LeganésEspanyol 
R. SociedadMadrid
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB833625838634451814314917381811523717
2Atlético7436228652264718152131927187652117
3Madrid683621510614140181314321328188462928
4Getafe5836151384631351811252611231841132020
5Valencia553613167463328186102211027187652523
6Sevilla553616713594636181134372019185492226
7Athletic503612141038423218882231818184681524
8R. Sociedad473612111342432418666201923186572224
9Espanyol4736121113445033181035262214182881828
10Alavés473612111336462618684171821186391928
11Eibar463611131244473218954291914182881528
12Leganés4536111213363929187831914161844101725
13Betis443612816405126187562325181853101726
14Celta4036101016505728188462923121826102134
15Villareal40369131446502018486272620185581924
16Levante4036101016556324186663232161844102331
17Valladolid38369111630482018558162418184681424
18Girona37369101735491518369162622186481923
19Rayo V.31368721386621185672430101831141436
20Huesca303661218406218184682229121826101833
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 36
BadalonaAt. Baleares0-0
TeruelEbre4-1
LleidaBarça B1-2
HérculesConquense1-0
V. MestallaOnteniente1-0
AlcoyanoSabadell2-1
EjeaOlot0-0
Atl. LevanteVillareal B1-3
CastellónPeralada3-1
CornellàEspanyol B0-2
 
  • JORNADA 37
Villareal BV. Mestalla 
At. BalearesLleida 
PeraladaAlcoyano 
TeruelOlot 
OntenienteBadalona 
ConquenseCastellón 
SabadellEjea 
Espanyol BAtl. Levante 
FCB BHércules 
EbroCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares6936191254929471815213011221841041918
2Hércules643618108342337181143191027187651513
3Villareal B623617118523535181053301627187652219
4Espanyol B563615111052362618756231430188642922
5Cornellà553613167402933189632616221841041413
6FCB B533614111146353118873291822186481717
7Lleida533614111144372918927251824185941919
8Badalona503612141032303018864191220184861318
9Ebro49361116928312118495111428187741717
10Atl. Levante453611121339392618684221619185491723
11Olot4536918929282518510321152018486813
12Ejea433610131328332918783191414183510919
13Teruel41369141331422618684161415183691528
14V. Mestalla403610101642492318657212117184592128
15Castellón403671910333426186842115141811161219
16Alcoyano393681513294222184104181817184591124
17Sabadell393610917335328187741714111832131639
18Peralada38368141434401918477192019184771520
19Conquense37368131529422218576161715183691325
20Onteniente323671118234018184681319141835101021
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 29
AlbaceteEspanyol3-2
LevanteMadrid CFF0-1
AthleticMálaga0-0
Sp. HuelvaR. Sociedad0-0
AtléticoValencia3-0
Rayo V.Granadilla0-2
FCBSevilla6-2
BetisLogroño3-2

  • JORNADA 30 i ÚLTIMA
EspanyolSp. Huelva2-1
LogroñoAlbacete4-1
MálagaRayo V.4-2
ValenciaBetis1-4
R. SociedadAtlético1-3
GranadillaFCB1-0
Madrid CFFAthletic2-0
SevillaLevante1-0
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético84302802961942151401529421514014410
2FCB78302532941538151221521040151311425
3Levante5730176752263015933291227158342314
4Granadilla54301731046402715906252327158342117
5Athletic5030148848333015933331520155551518
6Betis48301461047352815843251420156272221
7R. Sociedad4730138951372515744281522156452322
8Valencia35308111141531915546262616153751527
9Espanyol3530981331422315654171712153391425
10Sevilla29309219376016155192426131541101334
11Logroño2930851738602015627222391523101637
12Rayo V.29308517275516154471021131541101734
13Madrid CFF27308319316515154381625121540111540
14Sp. Huelva253067172250171545691681522111334
15Málaga25306717266717155282033815159634
16Albacete2430661838681415429203210152491836
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 4475 | 0 | Imprimir | Enviar


 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12