AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 26
BetisGetafe1-2
EspanyolValladolid3-1
HuescaSevilla2-1
LeganésLlevant1-0
MadridFCB0-1
VillarealAlavés1-2
ValènciaAthletic2-0
R. SociedadAtlético0-2
EibarCelta1-0
Rayo V.Girona0-2
 
  • JORNADA 27
AlavésEibar 
AthleticEspanyol 
AtléticoLeganés 
FCBRayo V. 
GetafeHuesca 
GironaValència 
LlevantVillareal 
CeltaBetis 
ValladolidMadrid 
SevillaR. Sociedad
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB6026186266253013931391530139312710
2Atlético5326158338173213102122721135621610
3Madrid482615384331251381419823137242423
4Getafe422611963423221271418820144821615
5Alavés402611782729231265113717145271422
6Sevilla3726107941342412732221213143471922
7València362671542721211449116815123631113
8Betis36261061030322214644181714124261215
9R. Sociedad352698930271613445141419135441613
10Eibar34268108343526147522515812156920
11Leganés33268992731241366117109132381021
12Athletic3326712725302113562131212132651218
13Espanyol332696113139251381419188131571221
14Girona3126710927341213265111819135441616
15Llevant3026861237461512435182315144371923
16Valladolid2626681220341212336101514143561019
17Celta252667133644161344519189132381726
18Villareal23264111127351214266171911122551016
19Rayo V.232665152845131434720291012318816
20Huesca222657142642131334614179132381225
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 27
SabadellEbro0-0
PeraladaEspanyol B2-2
AlcoiàCornellà0-2
CastellóAtl. Llevant1-1
LleidaBadalona0-0
OlotAt. Balears0-0
FCB BOntinyent3-0
HérculesV. Mestalla2-1
ConquenseVillareal B1-1
EjeaTeruel0-0
 
  • JORNADA 28
LleidaOlot 
Atl. LlevantAlcoià 
V. MestallaCastelló 
BadalonaHércules 
Villareal BFCB B 
EbroPeralada 
CornellàEjea 
Espanyol BConquense 
OntinyentAt. Balears 
TeruelSabadell

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Balears5027148537243714121124913132741315
2Villareal B4727138641283014932271317134541415
3Lleida46271210538282613823221320144821615
4Hércules4627137726202613823151020145541110
5Cornellà44271111534212513742211119144731310
6FCB B3927109834242414662231315134361111
7Espanyol B3727910839322014554161117134542321
8Ebro372781362222171438391020135531312
9Olot362781272422221457219121413355510
10Badalona342781092224191354413101514365914
11Ejea342781092326231365217121114257614
12Sabadell3227881127392114563131111133281428
13Atl. Llevant3127710102729191347214912143381320
14Conquense3027791124331814464121412133371219
15Peralada29276111029321714455181712132651115
16Teruel2927611102233181346391011142571323
17Ontinyent2927781222331714455121512133371018
18Alcoià2927611102031131327411131614446918
19Castelló2627317722251613373131010140104915
20V. Mestalla2427591333401113256161913143471721
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
BadalonaVilaseca3-3
PalamósGirona B0-3
MolletCornellà B2-3
MataróDamm2-1
LlagosteraMercantil1-0
Espanyol BNàstic B3-0
Gironès-SàbatJàbac3-5
FCB BU. Bellvitge0-0
Sant AndreuAt. Segre2-1

  • JORNADA 25
At. SegreLlagostera 
Cornellà BFCB B 
MercantilEspanyol B 
DammMollet 
VilasecaSant Andreu 
Girona BGironès-Sàbat 
Nàstic BPalamós 
JàbacMataró 
U. BellvitgeBadalona
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B57231832711728119114782912921249
2Espanyol B5724183361203413111137923117222411
3Damm5524174366163112101139524127322711
4Jàbac472315264429261182121921127052320
5Mataró4624137437233013931231116114431412
6Badalona3824115842411812534232320126241918
7Llagostera3724114930361812534161319126151423
8Girona B352498740291612444191319125432116
9Cornellà B2823841141421111326202017125252122
10Vilaseca2824771030441711524161911132561425
11Mercantil2724761125251612444131011123271215
12Sant Andreu2624751229491612516192210122461027
13U. Bellvitge23236512283418115331775121291127
14At. Segre232465131934121133510101113328924
15Nàstic B212456131838101224612181112327620
16Gironès-Sàbat212470173176121340915399113081637
17Mollet17243813203412123361615512057419
18Palamós142442182267111332813273111010940
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
EspanyolLlevant2-1
Sp. HuelvaRayo V.0-1
BetisFCB0-3
LogroñoSevilla1-2
R. SociedadMadrid CFF3-0
GranadillaMálaga1-0
AtléticoAlbacete6-1
ValènciaAthletic0-0

  • JORNADA 23
Madrid CFFEspanyol 
Rayo V.Atlético 
FCBR. Sociedad 
AthleticLogroño 
Sp. HuelvaBetis 
SevillaMálaga 
LlevantGranadilla 
AlbaceteValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético632221017615361212004662710901309
2FCB572218316511261182133731111010324
3Llevant452213634115241173122521116321910
4Athletic3722107537222311722261014113531112
5Betis3722114735262112633181116105141715
6R. Sociedad332296738291611443181217115242017
7Granadilla3322103931351511506172118115331414
8València2922611530321611443171713112721315
9Rayo V.252274112235151143491110113171324
10Espanyol21225611163316114431214511128419
11Albacete2122561132501111326172610112451524
12Sp. Huelva20225512183313113448117112181022
13Sevilla192261152447710217142212124081025
14Logroño17224513224311113261317611137926
15Madrid CFF17225215255481022612199123091335
16Malaga17224513174910113171127711146622
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 4848 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12