AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 25
AlavésCelta0-0
AthleticEibar1-0
AtléticoVillareal2-0
EspanyolHuesca1-1
GetafeRayo V.2-1
GironaR. Sociedad0-0
LeganésValència1-1
LlevantMadrid1-2
SevillaFCB2-4
ValladolidBetis0-2
 
  • JORNADA 26
BetisGetafe 
EspanyolValladolid 
HuescaSevilla 
LeganésLlevant 
MadridFCB 
VillarealAlavés 
ValènciaAthletic 
R. SociedadAtlético 
EibarCelta 
Rayo V.Girona
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB5725176265253013931391527128312610
2Atlético5025148336173213102122718124621410
3Madrid482515374330251281319723137242423
4Getafe392510963222221271418817133821414
5Sevilla3725107840322412732221213133461820
6Alavés372510782528231265113714134271221
7Betis3625106929302213643171514124261215
8R. Sociedad352598830251612444141219135441613
9València332561542521181339114815123631113
10Athletic3325712625282113562131212122641216
11Eibar31257108333523136522415812156920
12Leganés30257992631211256116109132381021
13Llevant3025861137451512435182315134361922
14Espanyol302586112838221271416178131571221
15Girona2825610925341213265111816124441416
16Valladolid262568111931121233610151413355916
17Celta252567123643161344519189122371725
18Vila-real23254111026331213265161711122551016
19Rayo V.232565142843131334620271012318816
20Huesca192547142441101224612169132381225
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 26
Villareal BPeralada3-3
BadalonaOlot0-0
At. BalearsFCB B1-0
EbroEjea0-0
Espanyol BSabadell3-0
TeruelAlcoià4-1
CornellàCastelló2-2
V. MestallaLleida2-3
Atl. LlevantHèrcules1-1
OntinyentConquense1-2
 
  • JORNADA 27
SabadellEbro 
PeraladaEspanyol B 
AlcoiàCornellà 
CastellóAtl. Llevant 
LleidaBadalona 
OlotAt. Balears 
FCB BOntinyent 
HèrculesV. Mestalla 
ConquenseVillareal B 
EjeaTeruel

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Balears4926147537243714121124912122641315
2Villareal B4626137640273014932271316124441314
3Lleida4526129538282512813221320144821615
4Hèrcules432612772419231272313920145541110
5Cornellà41261011532212513742211116133731110
6Espanyol B362699837302014554161116124442119
7FCB B362699831242113562201315134361111
8Ebro362681262222171438391019125431312
9Olot352681172422211356219121413355510
10Badalona33268992224191354413101413355914
11Ejea33268992326221264217121114257614
12Sabadell3126871127392013553131111133281428
13Atl. Llevant302679102628191347214911133281219
14Ontinyent2926781122301714455121512123361015
15Conquense2926781123321713454111312133371219
16Alcoià292661192029131227311111614446918
17Peralada28266101027301613445161512132651115
18Teruel2826610102233181346391010132471323
19Castelló252631672124151236312910140104915
20V. Mestalla2426591232381113256161913133461619
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
G. ManresaMallorca1-1
GironaEspanyol2-2
San FranciscoPenya Arrabal1-0
ManacorCornellà0-1
El OlivarEuropa0-2
FCBZaragoza0-1
LleidaStadium2-0
NàsticReus1-1

  • JORNADA 25
CornellàLleida 
EuropaManacor 
ZaragozaEl Olivar 
Penya ArrabalG. Manresa 
MallorcaGirona 
EspanyolFCB 
StadiumNàstic 
ReusSan Francisco
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol5024155447212312723251027128312211
2Zaragoza49241310139213012930261019124711311
3FCB48241536471525128132972312723188
4Europa412411852724251274115716124441217
5Mallorca3824108639272112633231517124531612
6Cornellà382491142823211256115817124531315
7Girona332489740331813463241715114341616
8San Francisco302479830341512363141515124351619
9Nàstic3024612624291612372121114123541218
10Lleida28245136212118124621381012174813
11Reus2724512717261711452991013175817
12G. Manresa25245109282720135532011511056816
13Stadium21244911234214113531516713148826
14Penya Arrabal202448121639101224661610122461023
15Manacor172445151738151243512142120210524
16El Olivar1124181517407121471018412048722
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
EspanyolLlevant2-1
Sp. HuelvaRayo V.0-1
BetisFCB0-3
LogroñoSevilla1-2
R. SociedadMadrid CFF3-0
GranadillaMálaga1-0
AtléticoAlbacete6-1
ValènciaAthletic0-0

  • JORNADA 23
Madrid CFFEspanyol 
Rayo V.Atlético 
FCBR. Sociedad 
AthleticLogroño 
Sp. HuelvaBetis 
SevillaMálaga 
LlevantGranadilla 
AlbaceteValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético632221017615361212004662710901309
2FCB572218316511261182133731111010324
3Llevant452213634115241173122521116321910
4Athletic3722107537222311722261014113531112
5Betis3722114735262112633181116105141715
6R. Sociedad332296738291611443181217115242017
7Granadilla3322103931351511506172118115331414
8València2922611530321611443171713112721315
9Rayo V.252274112235151143491110113171324
10Espanyol21225611163316114431214511128419
11Albacete2122561132501111326172610112451524
12Sp. Huelva20225512183313113448117112181022
13Sevilla192261152447710217142212124081025
14Logroño17224513224311113261317611137926
15Madrid CFF17225215255481022612199123091335
16Malaga17224513174910113171127711146622
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5147 | 0 | Imprimir | Enviar


 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12