AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 24
FCBValladolid1-0
CeltaLlevant1-4
EibarGetafe2-2
BetisAlavés1-1
HuescaAthletic0-1
Rayo V.Atlético0-1
ValènciaEspanyol0-0
MadridGirona1-2
R. SociedadLeganés3-0
VillarealSevilla3-0
 
  • JORNADA 25
AlavésCelta 
AthleticEibar 
AtléticoVillareal 
EspanyolHuesca 
GetafeRayo V. 
GironaR. Sociedad 
LeganésValència 
LlevantMadrid 
SevillaBarça 
ValladolidBetis
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB542416626123301393139152411731228
2Atlético472413833417291292120718124621410
3Madrid452414374129251281319720126242222
4Sevilla372410773828241173120813133461820
5Getafe36249963021191161416717133821414
6Alavés362410682528221164113714134271221
7R. Sociedad342497830251612444141218125341613
8Betis332496927302213643171511113261015
9València322461442420181339114814113531012
10Eibar31247107333423136522415811155919
11Athletic3024612624281812462121212122641216
12Llevant3024861036431511434172115134361922
13Leganés2924789253020115511599132381021
14Espanyol292485112737211170415168131571221
15Girona272469925341112255111816124441416
16Valladolid262468101929121133510131413355916
17Celta242466123643161344519188112271725
18Villareal2324411926311213265161711112541014
19Rayo V.232465132741131334620271011317714
20Huesca182446142340101224612168122281124
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 25
HérculesCornellà1-0
SabadellVillareal B1-1
BadalonaV. Mestalla1-0
CastellóTeruel1-1
ConquenseAt. Balears0-1
PeraladaOntinyent0-1
AlcoiàEbro0-1
EjeaEspanyol B1-1
LleidaAtl. Llevant2-0
OlotFCB B1-1
 
  • JORNADA 26
Villareal BPeralada 
BadalonaOlot 
At. BalearsFCB B 
EbroEjea 
Espanyol BSabadell 
TerolAlcoià 
CornellàCastelló 
V. MestallaLleida 
Atl. LlevantHércules 
OntinyentConquense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Balears4625137536243413111123912122641315
2Villareal B4525136637242913922241016124441314
3Lleida4225119535262512813221317133821313
4Hércules42251267231823127231391913544109
5Cornellà4025101053019241273219916133731110
6FCB B362599731232113562201315124351110
7Ebro352581162222161337391019125431312
8Olot342581072422211356219121312345510
9Espanyol B332589834301713454131116124442119
10Badalona32258892224181253413101413355914
11Ejea32258892326221264217121013247614
12Sabadell3125871027362013553131111123271425
13Atl. Llevant292578102527181246213811133281219
14Alcoià292561181925131227311111613445814
15Ontinyent2925781021281713454111312123361015
16Peralada272569102427161344516151112255812
17Conquense262568112131171345411139122371018
18Teruel252551010183215123635910132471323
19Castelló2425315719221512363129913094713
20V. Mestalla2425591130351112255141613133461619
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
G. ManresaMallorca1-1
GironaEspanyol2-2
San FranciscoPenya Arrabal1-0
ManacorCornellà0-1
El OlivarEuropa0-2
FCBZaragoza0-1
LleidaStadium2-0
NàsticReus1-1

  • JORNADA 25
CornellàLleida 
EuropaManacor 
ZaragozaEl Olivar 
Penya ArrabalG. Manresa 
MallorcaGirona 
EspanyolFCB 
StadiumNàstic 
ReusSan Francisco
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol5024155447212312723251027128312211
2Zaragoza49241310139213012930261019124711311
3FCB48241536471525128132972312723188
4Europa412411852724251274115716124441217
5Mallorca3824108639272112633231517124531612
6Cornellà382491142823211256115817124531315
7Girona332489740331813463241715114341616
8San Francisco302479830341512363141515124351619
9Nàstic3024612624291612372121114123541218
10Lleida28245136212118124621381012174813
11Reus2724512717261711452991013175817
12G. Manresa25245109282720135532011511056816
13Stadium21244911234214113531516713148826
14Penya Arrabal202448121639101224661610122461023
15Manacor172445151738151243512142120210524
16El Olivar1124181517407121471018412048722
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 21
AlbaceteRayo V.2-1
MálagaLogroño1-1
AthleticBetis 
SevillaValència2-2
FCBSp. Huelva2-3
Madrid CFFAtlético0-3
LlevantR. Sociedad1-1
GranadillaEspanyol2-1

  • JORNADA 22
EspanyolLlevant 
Sp. HuelvaRayo V. 
BetisFCB 
LogroñoSevilla 
R. SociedadMadrid CFF 
GranadillaMálaga 
AtléticoAlbacete 
ValènciaAthletic
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético602120017014331111004052710901309
2FCB54211731621126118213372810910294
3Llevant45211362401324117312252110631188
4Betis36201136332121116321881595041513
5Athletic352010553520221071224813103431112
6R. Sociedad302186735291310343151217115242017
7Granadilla302193930351210406162118115331414
8València2821610530321510433171713112721315
9Rayo V.22216411213515114349117102171224
10Albacete2121561031441111326172610102441418
11Sp. Huelva20215511183213103438107112181022
12Espanyol18214611143213103431013511128419
13Logroño17214512214111103251215611137926
14Madrid CFF17215214255181022612199113081332
15Málaga17214512174810113171127710145621
16Sevilla1621511522467102171422911308824
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5349 | 0 | Imprimir | Enviar


 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12