AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 12
AlavésHuesca2-1
FCBBetis3-4
CeltaMadrid2-4
GetafeValència0-1
GironaLeganés0-0
LlevantR. Sociedad1-3
Rayo V.Vila-real2-2
AtléticoAthletic3-2
ValladolidEibar0-0
SevillaEspanyol2-1
 
  • JORNADA 13
AtléticoFCB 
AthleticGetafe 
EibarMadrid 
EspanyolGirona 
HuescaLlevant 
SevillaValladolid 
LeganésAlavés 
Vila-realBetis 
R. SociedadCelta 
ValènciaRayo V.
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB24127323418147421261210531186
2Sevilla2312723241413641195106312159
3Atlético23126511681665101137614155
4Alavés23127231712146420849630398
5Espanyol21126331610155500816713389
6Madrid20126242016136411103762131013
7Valladolid17124539986222449623155
8Llevant1712525181976213101410631285
9Girona17124531314872238119523053
10R. Sociedad161244415143503235137412129
11Getafe1612444111076213449623176
12Betis1612444121586222798622256
13Eibar151243512181063128856123410
14Celta1412354222097232131055122910
15València14122828956051459623144
16Vila-real1112255111336033368622287
17Athletic10121741319661326104604279
18Leganés1012246916852216527025311
19Rayo V.71214714253703410194511346
20Huesca6121381025250232647115819
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 12
Vila-real BOlot1-2
EbroAt. Balears1-3
TeruelFCB B1-0
V. MestallaSabadell1-1
HèrculesCastelló1-1
LleidaAlcoià2-0
BadalonaEjea0-0
Espanyol BOntinyent0-1
CornellàConquense2-1
Atl. LlevantPeralada2-2
 
  • JORNADA 13
ConquenseAtl. Llevant 
SabadellBadalona 
At. BalearsTeruel 
Vila-real BEspanyol B 
FCB BCornellà 
OlotCastelló 
EjeaLleida 
AlcoiàHèrcules 
OntinyentEbre 
PeraladaV. Mestalla

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules24127321161063125514642061
2Vila-real B2312723211312640213811632185
3Lleida23126511471364119410624053
4At. Balears21126331813156501946613299
5Sabadell181253417181063129886222810
6Badalona1712453121396231658622268
7Atl. Llevant1612444161396231847621389
8FCB B1612444131076141559630385
9Espanyol B161244417151163219556123810
10Olot16124441211661327710631254
11Cornellà1612372121286222678615065
12Ontinyent1612444101186222468622265
13Teruel14123546996231215612348
14Alcoià1312345131666132887621358
15Conquense1312345121586222675612368
16Ejea131234561086222555612315
17V. Mestalla12123361417561238107621367
18Peralada1012174121636033697614167
19Castelló91209381256051454604247
20Ebro91216571436033276613257
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 11
ZaragozaManacor2-0
EspanyolEl Olivar2-0
Penya ArrabalReus1-1
CornellàNàstic2-2
G. ManresaGirona1-1
StadiumSan Francisco2-1
MallorcaFCB1-3
EuropaLleida1-1

  • JORNADA 12
ReusStadium 
LleidaZaragoza 
San FranciscoCornellà 
ManacorEspanyol 
GironaPenya Arrabal 
NàsticEuropa 
El OlivarMallorca 
FCBG. Manresa
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza2311650147146420839523064
2Barça221171324812540115410631294
3Espanyol211170422109630313512540195
4Girona18115331811852219510631296
5Nàstic1811461117751404311632174
6Mallorca18115331512106312878522175
7San Francisco17115241415752125610631299
8Europa161044210121153205255122510
9G. Manresa131134418131063121473503246
10Reus131134481275212466613246
11Cornellà111125481476141454511349
12Stadium1011245919862228925023110
13Penya Arrabal1011245618661323545113313
14Lleida91116451055122344604226
15El Olivar71014551155122342502327
16Manacor61113761455122571601517
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 8
GranadillaSevilla2-1
LogroñoSp. Huelva2-0
ValènciaFCB0-0
BetisRayo V.3-1
EspanyolAthletic1-2
AtléticoLlevant2-0
R. SociedadAlbacete1-1
MàlagaMadrid CFF2-1

  • JORNADA 9
Rayo V.R. Sociedad 
AlbaceteBetis 
SevillaEspanyol 
Madrid CFFLogroño 
LlevantMàlaga 
FCBAtlético 
AthleticGranadilla 
Sp. HuelvaValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético248800315124400161124400154
2FCB20862025373210121135410132
3Llevant1785211361244001025412134
4Granadilla16851214994301847421165
5R. Sociedad14842215974211737421186
6Betis108314111074211743410346
7Athletic10824291044112686413032
8Rayo V.1083141015742114234103613
9Albacete1083141421642028134411268
10Màlaga108314716652035124311124
11València871516653120303403136
12Logroño88224915541215434103411
13Espanyol7821551575212460300319
14Sevilla672051016341038123310224
15Madrid CFF48116822441124804004414
16Sp. Huelva28026615230212405005411
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 3398 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/12/2018 10/12/18
 03/12/2018 3/12/18
 26/11/2018 26/11/18
 19/11/2018 20/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
 24/09/2018 24/9/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10