AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 10
FCBMadrid5-1
AlavésVila-real2-1
AthleticValència0-0
AtléticoR. Sociedad2-0
CeltaEibar4-0
GironaRayo V.2-1
GetafeBetis2-0
ValladolidEspanyol1-1
SevillaHuesca2-1
LlevantLeganés2-0
 
  • JORNADA 11
BetisCelta 
MadridValladolid 
R. SociedadSevilla 
EibarAlavés 
EspanyolAthletic 
LeganésAtlético 
Rayo V.FCB 
HuescaGetafe 
ValènciaGirona 
Vila-realLlevant
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB211063128121464202387421154
2Alavés2010622149115320639530286
3Sevilla191061322131053117495302159
4Atlético1910541125135410816513144
5Espanyol1810532148124400716613277
6Valladolid16104429775212449523053
7Llevant16105141615752129119530274
8Getafe151043310875212438522165
9Madrid141042414141053118345113611
10Celta13103431713962311164411267
11Girona13103431214762138116413043
12R. Sociedad12103341213240223510631298
13Betis12103345975212465512213
14València11101817855050446513134
15Eibar11103251017752126745113410
16Athletic10101721115661326104404055
17Vila-real91023581025023257521265
18Leganés810226815742115416015311
19Rayo V.6101361020250236144511346
20Huesca510127822140131546114717
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 10
OntinyentOlot0-0
LleidaHèrcules0-1
Vila-real BAt. Balears2-1
Espanyol BFCB B1-0
CornellàSabadell1-1
Atl. LlevantEjea2-0
EbroConquense0-0
TeruelPeralada0-1
V. MestallaAlcoià2-3
BadalonaCastelló2-0
 
  • JORNADA 11
AlcoiàBadalona 
ConquenseTeruel 
FCB BEbro 
OlotHèrcules 
At. BalearsEspanyol B 
PeraladaCornellà 
CastellóLleida 
OntinyentVila-real B 
EjeaV. Mestalla 
SabadellAtl. Llevant

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules2210712105953024413541061
2Vila-real B201062218101254011268522164
3Lleida1710451117105311747514043
4Espanyol B16104421712115320945512288
5Atl. Llevant151043313985221627521277
6FCB B151043312865131449530284
7At. Balears15104331312125401743503268
8Sabadell1410424141675212777521279
9Alcoià1310343131365131877521256
10Ontinyent13103438985221345512255
11Badalona1310343111385221655512258
12Olot1210334101055122777521233
13Cornellà12102628955122467514043
14V. Mestalla1110325121345113797521254
15Teruel11102534765131115512236
16Conquense101024491255122465512256
17Ejea9102353955122244511315
18Castelló81008271055050443503236
19Peralada81015481225023476513145
20Ebro81015451035032145512246
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 9
CornellàManacor1-1
ReusNàstic0-0
EuropaEl Olivar0-0
MallorcaG. Manresa1-0
ZaragozaFCB2-1
StadiumLleida0-0
Penya ArrabalSan Francisco0-1
EspanyolGirona0-1

  • JORNADA 10
GironaMallorca 
LleidaCornellà 
ManacorEuropa 
San FranciscoReus 
El OlivarZaragoza 
NàsticStadium 
FCBEspanyol 
G. ManresaPenya Arrabal

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB1996121941244001317521263
2Mallorca179522138105311747421164
3Zaragoza179450117115320636413054
4Girona16951316974211849530285
5Nàstic16944195641304310531152
6Espanyol159504178652031159430163
7San Francisco1494231213441124610531187
8Europa14842279104310414411238
9Reus12933371075212465412134
10G. Manresa99234111164202753503246
11Penya Arrabal9923441155122244411227
12Lleida891534854121333503215
13El Olivar781435854121332402225
14Cornellà7914451265131231401339
15Stadium69135718551226814013110
16Manacor5912641044112351501415
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 7
SevillaLogroño3-4
FCBBetis3-0
AthleticValència2-2
Rayo V.Sp. Huelva1-0
Madrid CFFR. Sociedad0-2
AlbaceteAtlético1-4
LlevantEspanyol4-0
MálagaGranadilla1-3

  • JORNADA 8
GranadillaSevilla 
LogroñoSp. Huelva 
ValènciaFCB 
BetisRayo V. 
EspanyolAthletic 
AtléticoLlevant 
R. SociedadAlbacete 
MálagaMadrid CFF
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético21770029593300141124400154
2FCB19761025373210121124400132
3Llevant1775201341244001025312032
4R. Sociedad13741214863201627421186
5Granadilla13741212863201637421165
6Rayo V.107313912742114233102510
7Albacete973041320642028133310257
8València761416642110303403136
9Betis772148943111433410346
10Athletic771427944112683303011
11Espanyol7721441374211340300319
12Mñalaga77214515341033114311124
13Sevilla66204914341038123210112
14Logroño57124715230213434103411
15Madrid CFF47115720441124803003312
16Sp. Huelva2702561323021240400449
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 3973 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/12/2018 10/12/18
 03/12/2018 3/12/18
 26/11/2018 26/11/18
 19/11/2018 20/11/18
 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
 24/09/2018 24/9/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10