AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 15
ValènciaCelta2-1
MadridSevilla5-0
GetafeEibar0-0
R. SociedadMàlaga0-2
EspanyolGirona0-1
AlavésLas Palmas2-0
Vila-realFCB0-2
DeportivoLeganés1-0
BetisAtlético0-1
LlevantAthletic1-2
  • JORNADA 16
CeltaVila-real 
MàlagaBetis 
Las PalmasEspanyol 
SevillaLlevant 
EibarValència 
AthleticR. Sociedad 
FCBDeportivo 
LeganésMadrid 
AtléticoAlavés 
GironaGetafe 
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB39151230387197610224208620163
2València3415104135142086201941474211610
3Atlético331596024712633073219630174
4Madrid31159423011178521196147421115
5Sevilla2815915191919761013398305616
6Vila-real2115636222013741214688224814
7Getafe201555520151384131377714278
8Leganés20156271214117322669830568
9Girona2015555192288224913127331109
10R. Sociedad191554628289823316161073131212
11Celta18155372723117322119782151614
12Betis18155372329148422171347115616
13Eibar1815537162711732211878215519
14Athletic171545616199723255882241114
15Llevant161537515229923410157614157
16Espanyol161544711191384138637034313
17Deportivo1515438182710831491357124914
18Alavés1215401112246820661367205611
19Màlaga1115321013288722391238107416
20Las Palmas1015311111346720561748116517
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 18
CerdanyolaTerrassa0-0
VilafrancaEuropa4-1
HortaL'Hospitalet2-2
Espanyol BSantfeliuenc3-0
VilassarGavà1-1
PalamósPrat0-2
Sant AndreuReus B6-0
CastelldefelsPobla de Maf.2-0
GranollersFigueres0-3
AscóSantboià1-1
 
  • JORNADA 19
PratVilafranca 
L'HospitaletPalamós 
Pobla de Maf.Espanyol B 
GavàCerdanyola 
SantboiàGranollers 
TerrassaCastelldefels 
Reus BHorta 
SantfeliuencAscó 
EuropaVilassar 
FigueresSant Andreu
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B481815304012259810246239720166
2Ascó331896325201995401581494231012
3Sant Andreu32189543111139342176199612145
4L'Hospitalet311894532171795221471494231810
5Terrassa301879229171493511461694411511
6Vilafranca3018936282216951316111494231211
7Prat29188553218139414179169441159
8Pobla de Maf.29188551713148422831510433910
9Europa281884622231293339101695131313
10Reus B261875622241594321511119324713
11Horta241873826271093151618149423109
12Figueres2318729232110931511111394141210
13Castelldefels23186571918151043310888224910
14Santboià23185851312149423979916245
15Santfeliuenc1918477151812933310879144510
16Cerdanyola1718459132511932471169135614
17Palamós15184311173289225712792161020
18Granollers1318411314294911761499306815
19Gavà1218331213457921682159126524
20Vilassar101824127346913561249117122
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 16
U. BellvitgeFCB1-4
SaragossaManacor2-0
Peña DeportivaMallorca0-3
San FranciscoGirona2-2
El OlivarEspanyol1-1
DammSant Andreu1-2
CornellàNàstic0-1
LleidaG. Manresa1-0

  • JORNADA 17
GironaLleida 
FCBPeña Deportiva 
MallorcaCornellà 
NàsticDamm 
EspanyolSan Francisco 
Sant AndreuEl Olivar 
G. ManresaSaragossa 
ManacorU. Bellvitge

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB371611413611208620174178521197
2Espanyol32169523412177520183159432169
3Girona3216102429192177001741193241215
4Mallorca31161015322019861119101284041310
5El Olivar3116943161320962110511732268
6Saragossa29169253620228710245782151215
7Nàstic24167361922107313891494231113
8Cornellà2416736191414942312810731376
9Manacor2216646161715743011379216514
10San Francisco22166462224199612181137034413
11Sant Andreu18164662228107241131189225917
12G. Manresa171652912191073139979216310
13Lleida15164391632119324111647115516
14Damm1216331024371093151419270251018
15U. Bellvitge71614119262802641358125513
16Peña Deportiva51612139374911741217016525
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 12
Santa TeresaAlbacete1-0
Madrid CFFSevilla0-2
ValènciaLlevant2-3
AtléticoRayo V.0-0
FCBEspanyol4-0
GranadillaBetis2-3
AthleticSaragossa CFF4-0
Sp. HuelvaR. Sociedad1-3
 
  • JORNADA 13
SevillaGranadilla 
Sp. HuelvaBetis 
R. SociedadSanta Teresa 
Rayo V.FCB 
LlevantAtlético 
Saragossa CFFValència 
EspanyolMadrid CFF 
AlbaceteAthletic

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB34131111504217700351136411153
2Atlético34131111306167511153186600153
3Athletic27139042418157502157126402911
4Llevant2513742291696231117167511189
5Granadilla21136342218107313141211632186
6València1813535221811732214876213810
7Betis1813607212896303119973041019
8Albacete1713526192076213811107313119
9Espanyol16134451115762133597232810
10R. Sociedad14134271816662041078722389
11Sp. Huelva1313418142313741211706006316
12Sevilla1213337182526024111810731377
13Madrid CFF121333712299730481336033416
14Santa Teresa9132389355712441146114524
15Saragossa CFF513121012364611451417016722
16Rayo V.000000000000000000000
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 876 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 09/04/2018 9/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
 12/03/2018 12/3/18
 05/03/2018 5/3/18
 26/02/2018 26/2/18
 19/02/2018 19/2/18
 12/02/2018 11/2/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8